Reportáž ze slavnostního udílení cen MANAŽER ROKU 2021

ČMA 13. 10. 2022

V úterý 20. září 2022 se uskutečnil již 29. ročník prestižní soutěže MANAŽER ROKU, která je pořádaná Českou manažerskou asociací, která vyhledává, hodnotí a oceňuje manažery napříč všemi obory podnikání.

Pojďte si společně s námi připomenout tento slavností den a současně se o soutěži i něco nového dozvíte – jak vznikla a co je jejím záměrem.

Videoreportáž vznikla pod taktovkou Hlavního mediálního partnera soutěže magazínu Innovation, který spadá do vydavatelství A 11. Zářijové vydání Innovation je věnováno právě MANAŽEROVI ROKU, jsou v něm nejen kompletní medailonky všech finalistů, ale také další zajímavé čtení ze světa ekonomiky, lifestyle či řízení firem. Časopis je možné si zakoupit zde: https://www.mojecasopisy.cz/innovatio…

Našemu Hlavnímu mediálnímu partnerovi tímto děkujeme za skvělou spolupráci a těšíme na další nejen v nadcházejícím jubilejním 30. ročníku soutěže.

Česká manažerská asociace,

www.manazerroku.cz

www.cma.cz

 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter
STRÁNKY SE PŘEDĚLÁVAJÍ
Děkujeme za pochopení.