Prosincový NEWSLETTER

ČMA 19. 12. 2022

Vážení členové České manažerské asociace a milí kolegové!

 

Je mi ctí psát úvodní slovo posledního newsletteru asociace v tomto náročném a turbulentním roce, který do našich životů přinesl spoustu nových výzev, ale i příležitostí.

 

Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za důvěru, kterou jste mi projevili a které si velmi vážím. Pozici prezidentky České manažerské asociace vnímám jako velmi zavazující a věřím, že Vás v ní nezklamu.

 

Mým velkým přáním a cílem zároveň je přinést do ČMA novou pozitivní, přátelskou a profesionální atmosféru spolupráce, která její členy vzájemně obohatí novými zkušenostmi a znalostmi. Zaměřím se také na posílení spolupráce s jednotlivými regionálními kluby asociace s cílem oslovit a zaujmout nové potenciální členy.

 

Pro členy České manažerské asociace připravujeme debaty se zajímavými hosty. Pozvání na první novoroční setkání přijal poradce premiéra Petra Fialy, pan Štěpán Křeček, a já věřím, že je na co se těšit. Nejen při této příležitosti, ale i na další v roce 2023.

 

Přeji Vám klidné prožití vánočních svátků a vše dobré v novém roce!

Vaše Olga Girstlová

prezidentka České manažerské asociace

Newsletter ke stažení
 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter