NOMINACE DO 31. ROČNÍKU SOUTĚŽE MANAŽER ROKU SPUŠTĚNY! NOMINUJTE INSPIRATIVNÍ MANANŽERSKÉ OSOBNOSTI UŽ DNES!

 

Prosincový NEWSLETTER České manažerské asociace

ČMA 18. 12. 2023

❄ Prosincový NEWSLETTER České manažerské asociace ❄

ÚVODNÍ SLOVO

 

 

Vážené čtenářky, vážení čtenáři,

před 175 lety vznikla chemická laboratoř Fresenius, založená Carlem Remigiem Freseniem ve Wiesbadenu. Mezinárodní vzdělávací skupina se 17 značkami a více než 38 000 studenty oslavila toto výročí konferencí „Management 21. století“. Na této události bylo ve spolupráci s Českou manažerskou asociací oceněno mimořádné přínosné působení pana Ludwiga Fresenia, prapravnuka zakladatele laboratoře, za jeho významný přínos v oblasti managementu a podnikání ve vzdělávání v České republice.

Analýza manažerských profilů úspěšných manažerů ukázala, že vysokoškolské vzdělání může být klíčovým faktorem pro dosažení manažerského úspěchu. S ohledem na budoucnost, kdy manažeři budou čelit novým výzvám a technologickým změnám, bude neustálé vzdělávání klíčové pro úspěch v digitálním světě.

Vážené čtenářky, vážení čtenáři, 21. století přináší velké výzvy a změny. Je na nás, jak se na ně připravíme. Přeji vám neustálou chuť do dalšího vzdělávání a mnoho úspěchů v tom, co děláte. Aby váš život nebyl jen o práci, přeji vám klidné adventní dny, šťastné Vánoce a úspěšný rok 2024 plný radosti a inspirace.

Martina Mannová,
členka prezidia České manažerské asociace

Přečtěte si prosincový newsletter
 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter