Proběhlo pravidelné shromáždění delegátů České manažerské asociace

ČMA 9. 6. 2021

Praha (9. června 2021) – Česká manažerská asociace uspořádala každoroční shromáždění delegátů. Došlo k jednohlasnému schválení rozpočtu na rok 2021, shrnutí aktivit za uplynulý rok a představení aktivit budoucích.

Prezident Petr Kazík prohlásil, že aktuální doba covidu-19 nijak zásadně fungování ČMA nepoznamenala, neboť narušení pravidelných aktivit bylo nahrazeno jinými. Zásadní událostí v tomto směru bylo zprovoznění Studia ČMA. Jeho prostřednictvím se realizují webináře, rozhovory se zajímavými osobnostmi a reportáže z firem. Došlo také ke spuštění nového webu, rozšíření působnosti na sociálních sítích a navázání nových partnerství. Pochvaly se dostalo Elite Klubu Moravskoslezského kraje pod vedením manažera Adama Lišky. Zvyšování tamní členské základny a komunikace s veřejnou správou jsou příkladem pro všechny členy ČMA.

Kontakt:

Mgr. Jan Vocel

PR manažer

Email:
Telefon: 737 415 997
Web ČMA: www.cma.cz

 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter