Předvánoční setkání manažerek

Předvánoční setkání manažerek a podnikatelek v Bohemia restaurantu TOP HOTELu Praha byla krásná jízda. TRADIČNÍ setkání v tradičním velmi příjemném prostředí a s tradičně výbornými dobrůtkami od kuchařů a cukrářů z TOP HOTELu bylo umocněno skvělou atmosférou, o kterou se zasloužily všechny zúčastněné manažerky.

Setkání bylo zpestřeno hudebním dárek v tradičním podání flétnistky Žofie Vokálkové a harfistky Zbyňky Šolcové. A o programové překvapení se postaralo také 10 členek při skladbě Půlnoční v taneční choreografii.

Klub manažerek má letos za sebou spoustu akcí: Vítání jara v TOP HOTELu, Vyhlídková jízda a plavba Prahou, 2x komentovaná prohlídka výstav v Galerii Kooperativy, setkání v pojišťovně DAS se záchranářkou MUDr. Smržovou, návštěva v Jahodárně Vraňany, 2x setkání v ČNB, mj. s viceguvernérem Markem Morou, setkání v Kooperativě s prof. Richardem Hindlsem atd.

Nový klubový rok – již 27. klubový rok nepřetržité činnosti, by dle slov předsedkyně klubu paní Lenky Tomešové měl být ještě pestřejší.

Fotogalerie
 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter