Předávání štafety v České manažerské asociaci

ČMA 17. 6. 2023

V kanceláři České manažerské asociace aktuálně probíhají změny. Začátkem června nastoupila na post projektové manažerky Olga Nociarová Lányi, která se od roku 2010 věnuje pojištění podnikatelů a průmyslu. V předchozích letech žila střídavě v Brazílii a ve Španělsku, kde podnikala v oblasti cestovního ruchu.

„S příchodem do ČMA bych ráda přispěla svými zkušenostmi, rozšířila si obzory v oblasti managementu a využila nově nabyté zkušenosti v rozvoji svého podnikání,“ dodává Olga Nociarová Lányi, která pomyslně přibírá štafetu od Lenky Krobové.

„Chtěla bych poděkovat za příležitost pracovat v České manažerské asociaci, za možnost setkávat se se zajímavými osobnostmi z oblasti managementu a velmi si vážím i vytvořených nových přátelství. Vidím smysl i zároveň velký potenciál v klubových setkáních a přeji všem klubům, aby díky jejich aktivitě nalézali manažeři odpovědi na své otázky, a aby to bylo vždy místo, kde se inspirovat,“ řeka Lenka Krobová.

 

 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter