Duel lékaře Jana Vojáčka a horolezce Radka Jaroše

ČMA 3. 2. 2022

Termín: středa 9. února, 16:30

Formulář pro vaše otázkyVíce informací

Témata:

Cesta k životní rovnováze a pevnému zdraví

  • Jak přeměnit stres v pozitivní motivační nástroj?
  • Jak si v době covidu zachovat pozitivní myšlení a udržet zdravý životní styl?
  • Co radit politikům z hlediska psychologického dopadu jejich slov?

Jak prodat svou osobní značku

  • Co radit lidem, kteří podnikají v netradičním tržním segmentu, mají neortodoxní metody, ale přesto jejich práce není v oficiálních médiích vidět?
  • Jaké existují faktory úspěšného budování značky, aby se podnikatel stal defakto influencerem?

MUDr. Jan Vojáček, CFMP

Vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Během lékařské praxe pochopil, že pokud chce pacienty skutečně uzdravit, musí najít příčiny onemocnění skryté v jejich osobním příběhu. Proto absolvoval obor funkční medicíny na Univerzitě v Jižní Kalifornii a dnes je předním českým odborníkem v této oblasti.

Radek Jaroš

Nejúspěšnější český horolezec, odhodlaný manažer, motivátor a spisovatel. Stal se prvním Čechem, který vystoupil bez kyslíkového přístroje na 14 osmitisícových hor, za což získal teprve jako 15. člověk na světě ocenění Koruna Himaláje.

Bc. Vadim Petrov – moderátor duelu

Člen prezidia a ambasador ČMA, zároveň člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání. Zastával manažerské funkce, působil jako poradce a pedagog. Původní profesí je hudebník


Živý přenos zajišťuje:

ČTK Protext je mediálním partnerem České manažerské asociace. Má s ní podepsanou smlouvu s garantovanou slevou 10 % na služby Videostreamu a servisu Protext pro své členy. Neváhejte se v případě zájmu obrátit na nás, případně na zástupce v ČTK – Pavel Maška, , 606 628 388.


Předchozí videa s hosty:

 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter
STRÁNKY SE PŘEDĚLÁVAJÍ
Děkujeme za pochopení.