Podporujeme rozvoj našich členů. Využijte vzdělávání jako nástroj managementu!

ČMA 12. 12. 2021

Stojíte před rozhodnutím, jak uspokojit vysoké nároky na pracovní kompetence, které klade dnešní doba? Rozvoj potenciálu zaměstnanců stojí čas i peníze. Česká manažerská asociace a Centrum andragogiky proto nabízí svým členům úsporu těchto zdrojů. Připravíme pro vás školení, u nichž zajistíme financování běžně dosahující hodnoty až 120 tisíc Kč. Vaši firmu to však nebude stát ani korunu! Aktivity je možné realizovat v prezenční i kombinované formě v délce 5 dní pro 12členné skupiny pracovníků.

Poznejte nové způsoby managementu

Už nikdy návrat před covid! Firmy začínají uplatňovat nové způsoby řízení. Kdo se nepřizpůsobí době, stane se na pracovním trhu neatraktivním. Moderní plánování kvality, generation management, agilní řízení, to jsou jen některé z nových výzev, které vám představíme a pomůžeme uvést do praxe.

Dejte sbohem stresu na pracovišti

Manažeři stále častěji podřizují dosahování skvělých výsledků chronickému stresu, který vede k civilizačním nemocem. My vám však vysvětlíme, že stress management, brain jogging a zdravý životní styl nejsou prázdné fráze, ale klíčové aspekty firemního řízení.

Rozšiřte si znalosti v Business English

Naše školení připraví manažery na používání cizího jazyka v běžných pracovních situacích i pro náročná vyjednávání a prezentace v angličtině, čímž vzroste jejich kredit a tím i prestiž vaší firmy.

Ovládněte své pracovní počítače

Také znáte tu noční můru na pracovišti? Počítač přestane vašeho manažera poslouchat. Čekáte na ajťáka a pracovní hodiny zbytečně plynou. Pojďme s tím skoncovat. Představíme řešení problémů se softwarem, hardwarem i zásady kyberbezpečnosti, aby se management mohl věnovat tomu, co je důležité.

 

V případě zájmu o školení napište na . Pokud vám nějaké téma ve výběru chybí, připravíme pro vás školení na míru! Bezplatné vzdělávání zaměstnanců členských organizací České manažerské asociace je možné díky dotaci v rámci OP Zaměstnanost na projekt „ČMA vzdělává své členy“.

Ukázka z referencí účastníků školení

SOMA spol. s r. o.

„Během školení jsme si pojmenovali řadu problémů z každodenního života firmy a rozebrali je. Díky tomu jsme dokázali i odstranit bariéry mezi některými spolupracovníky.“

ATAS elektromotory Náchod a.s.

„Prostřednictvím ČMA jsme se mohli účastnit kurzů Akademie mistrů. Velmi oceňujeme přístup školitelů a výuku, která je pro naše zaměstnance vždy podnětná a ochotně se kurzů účastní.“

 

Farmet a. s.

„Touto vzdělávací aktivitou jsme dostali návod, jak, co, v jakém rozsahu a s jakou podporou ve firmě řešit. Srozumitelnost, tempo i komunikační schopnosti lektora byly výborné.“

 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter