Po stopách Alfonse Muchy

ČMA 17. 8. 2022

Česká manažerská asociace je sdružením, ve kterém se prolínají všechna podnikatelská odvětví. Mezi členy patří jak velké společnosti, tak i střední podnikatelské subjekty.

Členství v asociaci znamená nejen předávání dobré praxe, benchmarking a veškeré odborné dovednosti spojené s podnikáním. Současně se manažeři mohou neformálně setkávat, pomyslně si rozvázat kravatu, v klidu se nadechnout, relaxovat a kulturně zakončit dlouhý pracovní den.

Od 15. července do 31. října 2022 probíhá v Praze ve Valdštejnské jízdárně unikátní výstava Alfonse Muchy. Alfons Mucha patří k významným českým umělcům a jeho odkaz je dodnes patrný nejen na obrazech, ale i v architektuře a špercích. Mimo jiné je průkopníkem tzv. designu obalového materiálu.

Nový člen České manažerské asociace ČESKÁ HYPOTEČNÍ financování bydlení s.r.o., v čele s Radkem Barvou, je hrdým partnerem této výstavy. V rámci zprostředkování, kooperace a další spolupráce můžeme našim členům nabídnout jedinečný teambuilding mezi skvostnými díly Alfonse Muchy.

 

Forma teambuildingu: kurátorská prohlídka s číší vína.

 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat,

Česká manažerská asociace

 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter