Nominace do jubilejního 30. ročníku soutěže MANAŽER ROKU

Přejít na web MANAŽER ROKU
 

Po stopách Alfonse Muchy

ČMA 17. 8. 2022

Česká manažerská asociace je sdružením, ve kterém se prolínají všechna podnikatelská odvětví. Mezi členy patří jak velké společnosti, tak i střední podnikatelské subjekty.

Členství v asociaci znamená nejen předávání dobré praxe, benchmarking a veškeré odborné dovednosti spojené s podnikáním. Současně se manažeři mohou neformálně setkávat, pomyslně si rozvázat kravatu, v klidu se nadechnout, relaxovat a kulturně zakončit dlouhý pracovní den.

Od 15. července do 31. října 2022 probíhá v Praze ve Valdštejnské jízdárně unikátní výstava Alfonse Muchy. Alfons Mucha patří k významným českým umělcům a jeho odkaz je dodnes patrný nejen na obrazech, ale i v architektuře a špercích. Mimo jiné je průkopníkem tzv. designu obalového materiálu.

Nový člen České manažerské asociace ČESKÁ HYPOTEČNÍ financování bydlení s.r.o., v čele s Radkem Barvou, je hrdým partnerem této výstavy. V rámci zprostředkování, kooperace a další spolupráce můžeme našim členům nabídnout jedinečný teambuilding mezi skvostnými díly Alfonse Muchy.

 

Forma teambuildingu: kurátorská prohlídka s číší vína.

 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat,

Česká manažerská asociace

 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter