Olga Girstlová je novou prezidentkou České manažerské asociace

ČMA 10. 11. 2022 1 min

V úterý 8. listopadu 2022 na mimořádném zasedání prezidia České manažerské asociace byla zvolena nová prezidentka České manažerské asociace Ing. Olga Girstlová, Ph.D., která od poloviny roku 2020 až doposud zastávala funkci viceprezidentky ČMA.

„Vážím si důvěry členů prezidia, kteří mě zvolili a zároveň si uvědomuji, že mými hlavními úkoly nyní jsou: dovést ČMA k plánované volbě nového prezidia v červnu 2023 a konsolidovat využití podmínek dotace z projektu 110 OPZ,“ říká Olga Girstlová, prezidentka ČMA.

Výkonný ředitel ČMA Ing. Ivo Gajdoš k tomu dodává: „Těším se na spolupráci s Olgou, její manažerská odbornost, zkušenost i rozvaha bude v čele asociace velkým přínosem.“

Na výše uvedeném zasedání dosavadní prezident ČMA Ing. Petr Kazík, Ph.D. rezignoval na všechny funkce v České manažerské asociaci na základě výsledků hlasování prezídia.

 

ČMA se jako jediná organizace v České republice zaměřuje na manažery, podnikatele a lídry bez ohledu na profesi. Jejím hlavním posláním je působit na rozvíjení odborných vlastností manažerů.

ČMA a její struktura se vyvíjí podle zájmu a poptávky potenciálních i stávajících členů, reaguje na společenské a technologické změny, trendy na trhu práce a příchod nových generací a profesí.

Při svém vzniku 12. května 1990 navázala na profesní sdružení manažerů z 1. republiky, jejichž členy byla řada osobností, včetně Tomáše Bati, spolupracujících také s ČMA.

Díky soutěži MANAŽER ROKU se asociaci již 30 let daří vyhledávat, hodnotit a oceňovat nejlepší řídící pracovníky a úspěšné osobnosti z řad managementu v ČR.

 

Kontaktní osoba

Ing. Ivo Gajdoš

Výkonný ředitel ČMA

e.:
m.: +420 602 446 699

 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter
STRÁNKY SE PŘEDĚLÁVAJÍ
Děkujeme za pochopení.