„Nový model udržitelného rozvoje kapitalismu“ aneb: Abychom si i za 10 let mohli připít Plzeňským Prazdrojem na budoucnost

Elite Klub Praha 26. 10. 2022 3 min

Praha: Ve čtvrtek 20. října se uskutečnilo již 6. setkání členů Elite klubu Praha. V Plzeňském Prazdroji v pražském Myslbeku, a to na pozvání paní Drahomíry Mandíkové, ředitelky firemních vztahů a komunikace pro Evropu, Asahi Breweries Europe Group a členky představenstva Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.

 

Po uvítání hostů, předsedou klubu Ivem Gajdošem, se slova ujala paní Mandíková a zúčastněným přednesla myšlenky a inovace spojené se značkou Plzeňský Prazdroj, která je od roku 2017 pod japonskou mateřskou společností Asahi. Poutavá prezentace se týkala jak způsobů komunikace směrem ven k zákazníkům, tak i k té firemní dovnitř.

Hosty, mezi kterými byli i zástupci z řad finalistů soutěže MANAŽER ROKU 2021 – Diana Rádl Rogerová, Jan Lát, Tomasz Wiatrak, Jiří František Potužník, zaujalo mimo jiné i to, jak se společnost vyrábějící zlatavý mok staví k otázce ekologie a udržitelnosti.

MANAŽEŘI ROKU 2021: Jan Lát, Diana Rádl Rogerová

Ptáte se jak?

Před pár lety vniklo seskupení odborníků, kterým není lhostejné zelené zlato, tedy český chmel. Pod značkou „pro chmel“ společně „pomáhají zachovat kvalitu chmele i vypěstované množství a pomáhají mu vyrovnat se s nepřízní počasí a změnami klimatu.“ Lépe činnost této skupiny snad charakterizovat ani nejde. Dle slov paní Mandíkové je gró v tom, že se do středu dění vloží problém, ke kterému se následně nabalí ti správní lidé, tedy odborníci ve svých oborech.

Mimo to posluchače zaujalo také, jak Plzeňský Prazdroj pracuje se stereotypy, a to například v rámci reklamní kampaně na Birell, kdy ústředním motivem byla myšlenka, že není nutné pít alkohol, ale kvalitní hořký mok (nápoj, …).

Prezentaci paní Mandíková ukončila slovy: „I detail může znamenat velkou věc,“ což odkazuje právě k inovativním způsobům vedení společnosti.

Po oficiální části setkání se hosté přesunuli k rautu, ve kterém nechyběly, jak jinak, pivní speciality všech pivovarů ze skupiny Asahi, včetně japonského zástupce Asahi Super Dry.

Součástí setkání byla také expozice foto obrazů Jadrana Šetlíka, kterou si měli hosté možnost prohlédnout. Mezi portréty byly i dva zúčastněných dam – Olgy Girstlové a Diany Rádl  Rogerové.

 

FOTOGALERII ZE SETKÁNÍ NALEZENETE ZDE

 

Elite klub Praha pořádá setkání pravidelně a další se uskuteční začátkem roku 2023 u vítěze soutěže MANAŽER ROKU 2021 – Jana Láta ze společnosti BENEŠ a LÁT, a.s., který osobně pozval zúčastněné k sobě do výrobní fabriky. Stejně tak budoucí setkání avizovala MANAŽERKA ROKU 2021 Diana Rádl Rogerová, která zvítězila za svůj manegement působení ve společnost Deloitte Advisory s.r.o.

 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter