Nominace do soutěže MANAŽER ROKU končí již 30. června

ČMA 16. 6. 2023

Nominace do prestižní celorepublikové soutěže MANAŽER ROKU se blíží ke konci. Manažery,manažerky, lídry či podnikatele mohou nejen jejich kolegové nominovat již pouze do 30. června. Letošní jubilejní 30. ročník soutěže, kterou každoročně pořádá Česká manažerská asociace, je zaměřen zejména na nástup moderních technologiích a trendů v oblasti managementu.

Cílem soutěže MANAŽER ROKU, pořádané Českou manažerskou asociací, je ocenit ty manažery, lídry i podnikatele, kteří svou působností významně ovlivnili dění ve svých firmách a v odvětví managementu. Do letošního 30. ročníku soutěže, který vyvrcholí zářijovým vyhlášením, mohou kolegové či jednotlivci podávat nominace do 30. června.   

Nejen v podnikatelské komunitě zaujímá ocenění MANAŽER ROKU prestižní místo a je oslavou příkladných manažerských, vůdčích a lidských schopností, se kterými manažeři přispívají k úspěchu svých firem. Jedná se tak o příležitost zviditelnit výjimečné osobnosti z podnikatelského světa, které díky svému přístupu zlepšují pracovní prostředí a vedou společnosti k růstu.  

„Věříme, že pořádání soutěže MANAŽER ROKU je nesmírně důležité nejen kvůli zviditelnění zajímavých a velmi schopných osobností v oblasti českého managementu, ale také proto, že může sloužit jako katalyzátor pro inspiraci ostatních a zvyšovat tak laťku, která v konečném důsledku prospívá nejen jednotlivým společnostem, ale také celému manažerskému prostředí v České republice,“ říká výkonný ředitel České manažerské asociace Ivo Gajdoš. 

Nominace na MANAŽER ROKU, která končí 30. června, může podávat každý, ať se jedná o kolegy, kteří chtějí ocenit své lídry či o jednotlivce, který uznává své vlastní úspěchy. Na přijmutí nominace a závazné přihlášení do 30. ročníku soutěže je poté čas do 31. července.  

Vítěze soutěžních kategorií vybírá odborná Hodnotitelská komise složená z expertů na management či vítězů minulých ročníků. Po uzavírce přihlášek, ve kterých uchazeči o titul MANAŽER ROKU zodpoví sadu otázek, vybere komise TOP 15 finalistů. Ty pozve k osobní prezentaci, při které odvypráví svůj manažerský příběh. Nad těmi proběhnou diskuze Hodnotitelské komise a anonymní hlasování. Národní komise poté tajným hlasováním zvolí vítěze soutěže, a to na základě bodových hodnocení z přihlášky, prezentace a komentáře. 

Manažeři a manažerky postupující do užšího výběru mají možnost networkingu s významnými osobnostmi z řad českého managementu a benchmarkingu s oborníky. V neposlední řadě se mohou účastnit slavnostního vyhlášení vítězů, které proběhne 20. září 2023 v Empire Hall ve Slovanském domě. 


První ročník soutěže MANAŽER ROKU se konal v roce 1993, o rok později se do ní přihlásily čtyři tisíce zájemců. Příležitosti upozornit na svou práci se každoročně chápou stovky manažerů a manažerek. Úspěšně obstojí ale jen ti manažeři, kteří mají pro svou práci nejen profesní, ale i osobnostní předpoklady. Za 29 let vyhlašování MANAŽERŮ a MANAŽEREK ROKU získalo tento titul 67 osobností. Do finále postoupilo na 1 600 lidí. Soutěž pořádá Česká manažerská asociace. www.manazerroku.cz
Kontakt: Kateřina Božková, ,+420 603 709 352
 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter
STRÁNKY SE PŘEDĚLÁVAJÍ
Děkujeme za pochopení.