O Prosperitě, kterou bychom přáli všem

ČMA 4. 5. 2023

Prosperita byla první z trojice tištěných titulů, jimiž vydavatel RIX, s.r.o., vstoupil na český mediální trh a začal psát novou kapitolu v oblasti periodik zaměřených na ekonomiku, podnikání a management. Bylo to v roce 1999, a to znamená, že letos v květnu zahájíme 25. rok naší činnosti. Brzy se přidala stálá příloha Madam Business pro ženy podnikatelky a manažerky, která jako první začala systematicky mapovat příběhy úspěšných žen v České republice. Za pár let portfolio rozšířila příloha Fresh Time cílená na muže z businessu.

Naše podstata se tak od prvního vydání nezměnila. Publikujeme nejen hodnotné informace o podnikání a ekonomických vztazích v ČR, fandíme firmám a organizacím s českých kapitálem, mnohé z nich provázíme na cestě životem ve vzájemné podpoře opravdu již 25. rokem. Podporujeme tvořivý proces podnikání, inovativní aktivity i diskuzi nad ožehavými tématy v businessu. Sestava všech tří časopisů je postavená především na kvalitním obsahu, jemuž vévodí originální autorské rozhovory, které dovedou čtenáře k zamyšlení, motivují k tomu spojovat síly a aktivně zlepšovat podmínky v ekonomice, businessu i společnosti.

Prezentujeme smysluplně a s přesahem osobnosti, jejich názory, úspěchy. Našimi stránkami prošlo a prochází nespočet jmen, která tvoří historii podnikání. Nejen v Čechách a na Moravě, ale svým exportním přesahem celému světu dokazují, že potenciál země v srdci Evropy neuhasl, ba naopak, násobí se i přes složitosti, s nimiž se české podnikatelské prostřední potýká. Naším cílem je šířit dobrou praxi, optimismus v podnikání a manažerské práci, otevírání dveří pro trvalou a hodnotnou spolupráci. Snažíme se nacházet v dynamickém prostředí této doby nadčasové přístupy a představovat efektivní řešení, která vedou k trvalému a udržitelnému úspěchu.

Prosperita, Madam Business i Fresh Time komunikují s malými, středními i velkými společnostmi a profilují se jako list zasahující do všech oborů a napříč celou ČR.  Řadu témat generujeme díky úzké spolupráci se svazy, sdruženími, asociacemi, komorami, tedy s profesními uskupeními, která reprezentují dění a řešení zásadních záležitostí v příslušných oborech. Přednost mají informace o aktivním postoji k tomu, co se v ekonomice děje, formování podmínek pro rozvoj podnikání, vytváření trvalých hodnot.

Těší nás, že jsme partnerem řady zajímavých událostí, ať již jde o odborné konference, projekty, soutěže nebo jiná prestižní ocenění. Již víc než 20 let podporujeme prestižní klání MANAŽER ROKU. Oceněné osobnosti pravidelně zviditelňujeme na našich stránkách, s mnohými nás pojí vztahy, které překračují hranice těch profesních. A těší nás, že prostřednictvím našich stránek k sobě nacházejí cesty ženy i muži z businessu, kteří vědí, co česká ekonomika i společnost potřebují. Vážíme si toho a s 30. ročníkem soutěže MANAŽER ROKU tato tradice pokračuje.

Každý z titulů provází také online portály iprosperita.cz, madambusiness.cz a freshtime.cz, které papírová vydání předbíhají v čase, doplňují a obohacují dalšími informacemi a zajímavosti z oboru.

Dáváme nahlédnout do inspirativních příběhů, nevšední motivace, dechberoucích výsledků práce. Sdílíme nadšení pro vše, co je prostřednictvím podnikání a špičkové manažerské činnosti lidem prospěšné, co přináší podněty k tomu, abychom žili lépe, kvalitněji a šťastněji.

 

Eva Brixi, šéfredaktorka

 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter