Martin Cígler (Solitea): Rallye Dakar je jako let na Měsíc v oblasti automobilového sportu

ČMA 21. 2. 2022

Ve druhé části rozhovoru pohovořil Martin Cígler s Vadimem Petrovem o osobnějších tématech. Porovnávali podnikatelské prostředí dneška s 90. lety. Zamýšleli se nad příležitostmi, které nabízela tehdejší doba. Dotkli se také otázky nástupnictví ve firmách. Řada podnikatelů z devadesátek již předala svou firmu dětem. Některé se naopak chtěly věnovat něčemu jinému. Vychovává si již Martin Cígler svého nástupce?

Velkým tématem byla také láska ředitele firmy Solitea k Rallye Dakar. Martin Cígler je řidič doprovodného vozidla a fotograf českého pilota závodního kamionu Martina Macíka. Společně vyznávají heslo: „Je to honička být jednička.“ V čem byla letošní Rallye Dakar specifická a s jakými problémy se musel tým Martina Macíka vypořádat? Pusťte si druhou část rozhovoru s tímto inspirativním manažerem, který v roce 2021 obdržel titul Manažer digitálního věku v prestižní soutěži Manažer roku.

 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter