Lednový NEWSLETTER

ČMA 15. 1. 2024

Vážení členové České manažerské asociace,

 

přemýšleli jsme, kdo by si měl vzít na starost úvodní slovo prvního newsletteru tohoto roku. Jsem ráda, že tuto roli svěřili kolegové z asociace nepřekvapivě právě mně.

V roce 2023 jsme začlenili 5 nových členů do devítičlenného prezidia, pozvali jsme Vás na pět desítek nejen klubových akcí, byli jsme partnery 4 akcí, vydali jsme 12 měsíčních newsletterů pro téměř 7tis. aktivních odběratelů toho nejzásadnějšího z dění České manažerské asociace, ocenili jsme 24 osobností v soutěži MANAŽER ROKU, založili jsme dva nové kluby a opět uvedli v život Regionální klub SV Čechy.

V nastalém tempu budeme pokračovat i v roce letošním. Mezi novinkami je například nový koncept soutěže MANAŽER ROKU, aktivní zapojení členů prezidia do strategického rozvoje asociace a v neposlední řadě také rozšíření možností klubových aktivit.

Mezi jinými bych ráda vyzdvihla projekt XYZ Transfer, který se bude profilovat pod Klubem mladých manažerů s cílem podpořit mladší generaci manažerů a přenos zkušeností a mentoring mladých talentů od našich zkušenějších kolegů. Jsem přesvědčena, že právě nová krev nám může výrazně pomoci rozšířit členskou základnu i působnost České manažerské asociace jako celku.

Věřím, že společně můžeme udělat tento rok významným a plným úspěchů. Děkuji vám za vaši důvěru a jsem připravena s největší radostí a pokorou naslouchat vašim přáním a potřebám, s jejichž realizací bychom vám v ČMA mohli být nápomocni.

S přátelským pozdravem,

Olga Girstlová,

Prezidentka České manažerské asociace

Přečtěte si lednový newsletter
 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter
STRÁNKY SE PŘEDĚLÁVAJÍ
Děkujeme za pochopení.