Lednový NEWSLETTER, aneb co nás čeká v roce 2023

ČMA 10. 1. 2023

Milé členky a členové České manažerské asociace,

 

ráda bych Vám touto cestou popřála vše dobré do nového roku, úspěchy nejen v profesním, ale i rodinném životě, a zajímavé výzvy, jejichž zdolávání Vás bude naplňovat a posouvat žádoucím směrem dál.

Jménem České manažerské asociace bych Vás chtěla ujistit, že svou činností budeme usilovat o poskytnutí maximální podpory Vašim aktivitám a obchodním vztahům. Na rok 2023 plánujeme řadu společenských akcí a setkání s inspirativními osobnostmi, při kterých si budete moct vyměňovat své zkušenosti, sdílet znalosti, navzájem se obohacovat a mít možnost navázat nové vztahy pro spolupráci. Věříme, že Vás zaujmou a najdete ve svých diářích prostor se jich účastnit a případně se svými tipy podílet na jejich zdokonalování.

Prvním z plánovaných setkání je debata s ekonomickým poradcem premiéra ČR Štěpánem Křečkem, která se uskuteční v pondělí 16. ledna 2023 od 16.30 do 18.00 v Le Palais Art Hotel Prague (U Zvonařky 1, Praha 2).

V letošním roce se bude konat už 30. ročník soutěže MANAŽER ROKU. Rádi bychom při této příležitosti ještě více poukázali na důležitost a přínos profese manažera pro prosperitu nejen podniků a firem, ale i celých regionů a státu jako celku. Manažer je klíčovým prvkem k dosažení úspěchu a jeho kvalitně odvedená práce si zasluhuje uznání a respekt. Svým rozhodováním ovlivňuje míru zaměstnanosti v podniku, a tím i rodiny svých zaměstnanců a kvalitu života obyvatel v regionu, kde působí.

Jsme zároveň přesvědčeni o tom, že propojení studentského prostředí s praxí je zásadní pro výchovu budoucí generací schopných manažerů. Na cestě k tomuto cíli bude nezbytná podpora regionálních klubů.

Česká manažerská asociace jako jedinečná profesní platforma poskytuje svým členům profesní podporu a prostor pro sdílení dobré praxe. Velmi si vážíme toho, že jste její součástí!

Těším se na spolupráci s Vámi a na osobní setkávání,

 

Ing. Olga Girstlová Ph.D.

Prezidentka České manažerské asociace

Newsletter ke stažení
 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter