Leaders Talk

Česká manažerská asociace organizuje v den vyhlášení nejlepších českých manažerů jubilejního 30. ročníku soutěže MANAŽER ROKU inspirativní Leaders Talk!

Vstupné

Základní: 1.990,- Kč

Prémiové: 3.990,- Kč

(usazení do první řady přímo před řečníky Leaders Talk) 

 

Zobrazit pozvánku v PDF

Kontakt

Máte zájem o členství?

Udělejte tři kroky ke vstupu mezi výjimečné osobnosti managementu.

Stát se členem

Seznamte se s názory našich členů

Mám možnost potkávat se s lidmi, kteří jsou blízko výkonu mé profese, jak mému podnikání ve společnosti VOX, tak práci vysokoškolského pedagoga. Jsem ráda, že existuje tolik lidí, kteří jsou ochotni nezištně se dělit o své znalosti a zkušenosti.

Ing. Zdenka Vostrovská, CSc.

Hlavní přínos vidím v možnosti napříč odvětvími a věkovou strukturou setkávat se a vyměňovat si vzájemně zkušenosti.

Vilém Vrba
Více referencí

Seznamte se s osobnostmi ČMA

Ing. et Ing. Adam Liška, MBA

Generální ředitel a předseda představenstva WITKOWITZ ENVI a.s., předseda ČMA ELITE klubu Moravskoslezského kraje, vítěz kategorie Mladý manažerský talent v soutěži Manažer roku 2018.

Detail

Kamil Pavlíček

Kamil je ředitelem všestranné marketingové agentury UNIFER. Od studia psychologie se přes práci v korporacích posunul k marketingu a vedení lidí. Za posledních 5 let se podílel na rozvoji a předávání zkušeností praxí více než 400 studentům VŠ, které dnes sdružuje v rámci UNIFER Alumni network.

Detail
Více osobností

Členové

Podnikatelský institut Pyramida, s. r. o.4machines s.r.o.Dopravní podnik Ostrava a.s.CARDIFF ACADEMY SEMasarykův ústav vyšších studií ČVUT v PrazeMagazín PATRIOTNárodní rozvojová banka, a.s.Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů PrahaVysoké učení technické v BrněCPI HotelsMoravskoslezké informační centrumJ.I.P. pro firmy s.r.o.ClarionDallmayrPražská mezinárodní manažerská školaTrivium PackagingSTYL, družstvo pro chemickou výrobuAbydosEUROPEAN INSTITUTEMHF Leoše JanáčkaBusiness Institut EDU a.s.SAM Headhunting Czech republicIVECOUNIFER – DESIGN & DIGITAL AGENCYSolární asociaceSpiderABBROSSO STEELPharmdata s.r.o.ZD VšestaryAKORD & POKLAD, s.r.o.Centrum andragogikyBonatransSvaz českých a moravských výrobních družstevSpráva a údržba silnic Pardubického kraje | SÚS PkBabydirektVAE CONTROLSKohimex, spol. s r.o.Kooperace.czGrátis, s.r.o.Moravskoslezký krajKooperativaLenzingFoxyM.L.S. HoliceŠéfův světKomerční banka a.s.IpsosJan Liška & PartneřiAramarkBENEŠ a LÁT a.s.DASASN Plus, s.r.o.LANEX a.s.DATASYS s.r.o.KSR InternationalWiesner-HagerKunz a partneři s.r.o.Linde Gas asCape Free, s.r.o.SIEMENSLamarkMoravian Premium Care, a.s.Zásilkovna s.r.o.MetrostavSiMyCo, s.r.o.SMARTER Training & Consulting s. r. o.Business RepublicProdeseco s.r.o.AmbisBekaertSIKO Koupelny & KuchyněAnacot Capital a.s.AHRA – Consulting, s.r.o.Wellness & Spa Infinit MaximusKOVOKON Popovice s.r.o.STYRAX, a. s.Newton College, a.s.Tasty Air s.r.o.SOMATRANSYS, spol. s r.o.Seminaria, s.r.o.ISMMDYNAMIC FUTURELichtenstein Legal s.r.o.Český porcelán as DubíPRESTON Capital a.s.DIGITAAL.CZ s.r.o.Řízení letového provozu ČR, s.p.Kaizen Institute CZ s.r.o.Skupina ČEZUTB: Univerzita Tomáše BatiIFBM
Zobrazit výpis členů

Proč být členem

Zvyšte svou prestiž. Setkávejte se s osobnostmi. Využijte výhod členství.

Cena členství

Firemní (kolektivní) člen má možnost propagovat svou firmu na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích.

Individuální člen zastupuje v asociaci pouze sám sebe, nemá tedy možnost prezentovat a propagovat firmu, ve které působí.

Společnost

1 – 10 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 10 000 Kč za kalendářní rok.

Společnost

11 – 50 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 30 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 2 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Společnost

51 a více zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 50 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 4 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Individuální
členství

Cena individuálního členství je 3 000 Kč za kalendářní rok.

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter