Leaders Talk MSV Brno 2023: Digitalizace výroby a umělá inteligence

ČMA Regionální klub Morava 19. 10. 2023 3 min

Významní hráči českého průmyslu se sešli v Brně dne 10. října 2023 na konferenci Leaders Talk, pořádané Českou manažerskou asociací (ČMA), a věnovali se hlubokým otázkám týkajících se digitalizace výroby a využití umělé inteligence v průmyslovém sektoru.


Konference Leaders Talk byla přehlídkou inspirativních prezentací a vášnivých diskuzí, které osvítily mnohé výzvy a nové příležitosti, které nám přináší doba rychlé digitalizace a rostoucího vlivu umělé inteligence. Zde je několik klíčových témat, kterým byla věnována pozornost:

Digitální evoluce výroby: Průmysl 4.0 už není budoucností, ale realitou. Leaders Talk se stalo dynamickou platformou pro sdílení úspěšných příběhů o tom, jak moderní technologie mohou pozvednout výrobu na novou úroveň efektivity a kvality.

Umělá inteligence v průmyslu: Umělá inteligence se stává nepostradatelným nástrojem pro moderní průmysl. Diskutovalo se o tom, jak AI může pomoci průmyslovým procesům stát se inteligentnějšími, prediktivnějšími a účinnějšími.

Vzdělávání a profesionalizace zaměstnanců: Jedním z nejvíce diskutovaných témat bylo, jak zajistit, aby budoucí generace pracovníků byly připraveny na digitální revoluci. Byly představeny iniciativy a projekty zaměřené na přípravu mladých jedinců na technologicky náročné role v průmyslu.

Profesionálové a manažeři přítomní na Leaders Talk byli nadšeni výměnou nápadů a zkušeností s kolegy a odborníky ze sektoru.

„Těší nás, že jsme mohli uspořádat tuto významnou konferenci, která přivedla dohromady průmyslové lídry a technologické vizionáře. Věříme, že tato událost bude pohonem pro další rozvoj českého průmyslu a pomůže firmám lépe se připravit na digitální výzvy budoucnosti,“ řekl výkonný ředitel České manažerské asociace, Ivo Gajdoš.

Leaders Talk nebylo pouze prezentací nejnovějších trendů, ale také o budování silných profesionálních sítí a podpoře inovace v průmyslu. Česká manažerská asociace již nyní plánuje další obdobné akce, které budou poskytovat další dávku inspirace a podpory pro nejen rozvoj českého průmyslu.

 

 

 

Odpovědi, které poskytli řečníci v rámci ankety:

 Jan Lát     Tomáš Budník     Martin Cígler     Marek Pagáč     Martin Rada     Jan Rýdl ml.

 

VideoreportážFotografie
 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter