Kancelář ČMA navštívil profesor Vladimír Mařík, předseda Klubu Manažerů roku

ČMA 2. 4. 2021

Kancelář ČMA dnes přivítala vzácnou návštěvu. Na schůzku s prezidentem Petrem Kazíkem a ředitelem Ivem Gajdošem přišel zakladatel Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT, profesor Vladimír Mařík. Ten je zároveň držitelem titulu Manažer roku 2018 a v současnosti vede Klub Manažerů roku.

Debata se věnovala nejbližším akcím Klubu Manažerů roku, jako je schůzka finalistů soutěže s hejtmanem Moravskoslezského kraje Ivem Vondrákem, která je plánovaná na 2. června 2021. Dále účasti Klubu na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně 8. listopadu 2021. Řešil se i letošní ročník Manažera roku a jeho realizace tváří v tvář pandemické situaci.

Velkým tématem schůzky byla budoucí spolupráce ČMA s Institutem Equilibrium, který profesor Mařík řídí. Dohodli jsme se na uspořádání společné konference 13. a 14. října v hotelu Clarion na témata „Moderní management“ a „Moderní energetika“. Řešit by se měl hlavně management lidí v době generační a akviziční výměny. O vystupující se Equilibrium podělí s ČMA.

Profesor Mařík závěrem potvrdil svou účast na nejbližší Radě expertů 7. dubna od 10 do 12 hodin.

 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter