Nominace do jubilejního 30. ročníku soutěže MANAŽER ROKU

Přejít na web MANAŽER ROKU
 

Kancelář ČMA navštívil profesor Vladimír Mařík, předseda Klubu Manažerů roku

ČMA 2. 4. 2021

Kancelář ČMA dnes přivítala vzácnou návštěvu. Na schůzku s prezidentem Petrem Kazíkem a ředitelem Ivem Gajdošem přišel zakladatel Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT, profesor Vladimír Mařík. Ten je zároveň držitelem titulu Manažer roku 2018 a v současnosti vede Klub Manažerů roku.

Debata se věnovala nejbližším akcím Klubu Manažerů roku, jako je schůzka finalistů soutěže s hejtmanem Moravskoslezského kraje Ivem Vondrákem, která je plánovaná na 2. června 2021. Dále účasti Klubu na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně 8. listopadu 2021. Řešil se i letošní ročník Manažera roku a jeho realizace tváří v tvář pandemické situaci.

Velkým tématem schůzky byla budoucí spolupráce ČMA s Institutem Equilibrium, který profesor Mařík řídí. Dohodli jsme se na uspořádání společné konference 13. a 14. října v hotelu Clarion na témata „Moderní management“ a „Moderní energetika“. Řešit by se měl hlavně management lidí v době generační a akviziční výměny. O vystupující se Equilibrium podělí s ČMA.

Profesor Mařík závěrem potvrdil svou účast na nejbližší Radě expertů 7. dubna od 10 do 12 hodin.

 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter