HRko 2022 přivítalo 450 účastníků z Česka a ze Slovenska!

ČMA 3. 11. 2022

Ostravská společnost DIGITAAL, člen České manažerské asociace, spolupořádala v polovině října již 5. ročník HRko. Jedná se o největší oborovou akci v Česku, které se každý rok účastní šéfové a manažeři HR oddělení z celé republiky.
Letošní ročník nasadil vysokou laťku především přednáškami spíkrů z řad vrcholového managementu tradičních českých firem i nadnárodních koncernů.

Ty letos vůbec poprvé probíhaly na 6 stagích oproti 2 stagím v uplynulých ročnících.

Čím je HRko tak unikátní, že do Ostravy každý rok dorazí přes čtyři stovky účastníků? Odpověď je jednoduchá. Nejedná se totiž o klasickou konferenci, ale o HR párty & Festival HR řešení.

 

“Byla to parádní a inspirativní akce, moc jsem si to užil. Klobouk dolů za sqělou organizaci,” píše na profesní síti Linkedin Martin Cígler, spolumajitel skupiny Solitea.

Martin Cígler, finalista soutěže MANAŽER ROKU 2020

 

„Moc se mi líbí, že jsou zde opravdu aktivní lidi, že se snaží stihnout co nejvíce příspěvků, co nejvíce představení těch firem a i díky tomu jsme náš HR digital room naplnili a z mého pohledu hodnota absolutně splněna,“ říká Vladimír Fuchs, ředitel obchodní divize OKsystem.

 

Rozšíření stagí ze dvou na šest se osvědčilo. Letos vystoupily 4 desítky spíkrů, z toho polovina zastává vysoké funkce ve vrcholovém managementu. Dochází tak k propojení mezi zaměstnanci HR oddělení a majiteli či řediteli firem. Inspirace proudí oběma směry a to je klíčové.

 

“Byla to super akce plná inspirace, skvělých lidí nejen z HR oboru a zábavy. Už teď se těším na příští rok. A taky díky za příležitost sdílet něco z naší heurečí HR kuchyně,” pokračuje ve slovech chvály Martina Chloupková, HR ředitelka skupiny Heureka Group.

 

Tomáš Vala, generální ředitel společnosti SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ a člen České manažerské asociace, to vystihl stručně a výstižně “Čím je HRko jedinečné? Asi tou atmosférou právě.”

Tomáš Vala, kolektivní člen České manažerské asociace

Tu dokreslují nejen zbrusu nové prostory KD POKLAD v Ostravě-Porubě, ale především nadšení účastníků a jejich touha po získání inspirace v jejich oboru.

 

Zatímco HRko 2022 skončilo teprve nedávno, už nyní probíhají přípravy na ročník 2023. Chcete být součástí HR jízdy roku i Vy?

 

Letošní ročník byl naprosto fenomenální. Posuďte sami z aftermovie.

 

 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter