Fotogalerie a prezentace z Novoročního setkání se Štěpánem Křečkem

ČMA 17. 1. 2023

Novoroční setkání pořádané prezidentkou ČMA Olgou Girstlovou, které se uskutečnilo 16. ledna 2023, ve spolupráci se společností BH Securities a.s., zúčastněným přineslo mnoho podstatných nejen ekonomických informací spojených s výhledy do následujícího roku. Hostem setkání byl Štěpán Křeček.

Štěpán Křeček patří mezi nejcitovanější české ekonomy a v současné době je také ekonomickým poradcem premiéra České republiky. Pracuje na pozici hlavního ekonoma obchodníka s cennými papíry BH Securities a.s., kde odpovídá za tvorbu makroekonomických analýz a strategických podkladů. Je autorem populárního podcastu Offline Štěpána Křečka, který si již poslechly statisíce lidí. Rovněž se věnuje komunikaci s veřejností a médii.  

Po novoročním přípitku a přivítání členů České manažerské asociace započala poutavá přednáška pana Křečka, kterou následně doprovázely dotazy z publika. V samotném závěru setkání proběhl mezi zúčastněnými networking a benchmarking.

Prezentace Štěpána KřečkaFotogalerie
 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter