Finalistka Ing. Kateřina Kadlecová o své účasti v soutěži Manažer roku 2020

ČMA 20. 7. 2022

Kateřina Kadlecová, ředitelka a CEO české společnosti USSPA, se v loňském roce účastnila 28. ročníku soutěže Manažer roku, kde získala ocenění v kategorii „Manažer malého a středního podniku.“ Co jí její účast přinesla a zda by účast doporučila ostatním? Nejen o tom se dočtete v tomto rozhovoru.

  • Co Vám účast v soutěži Manažer roku dala?

Určitě zajímavou zkušenost. Na chvíli jsem se mohla na svou práci podívat z jiného úhlu, pojmenovat i takové věci, které mnohdy dělám automaticky a samozřejmě, srovnat si myšlenky a podstatu svého leadershipu.

  • Jak důležitá je pro Vás výměna manažerských zkušeností a vzájemný benchmarking?

Výměna zkušeností bývá inspirativní, na druhou stranu každý obor a každá firma jsou natolik specifické a benchmarking tak není přímo tím cílem. Navíc osobně ráda hledám vlastní cesty.

  • Doporučila byste účast ostatním manažerům a proč?

Ano, doporučila. Vystoupit ze svého světa je občas zdravé, připomenout si, že řízení lidí je také “řemeslo”, které má své zákonitosti… a hlavně se na chvilku zastavit a uvědomit si vlastní úspěchy je stejně zdravé, jako najít příležitosti ke zlepšení.

Kateřina Kadlecová se svým manželem, se kterým úspěšně vedou USSPA.

 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter