Finalistka Ing. Kateřina Kadlecová o své účasti v soutěži Manažer roku 2020
Kateřina Kadlecová, ředitelka a CEO české společnosti USSPA, se v loňském roce účastnila 28. ročníku soutěže Manažer roku, kde získala ocenění v kategorii „Manažer malého a středního podniku.“ Co jí její účast přinesla a zda by účast doporučila ostatním? Nejen o tom se dočtete v tomto rozhovoru.
- Co Vám účast v soutěži Manažer roku dala?
Určitě zajímavou zkušenost. Na chvíli jsem se mohla na svou práci podívat z jiného úhlu, pojmenovat i takové věci, které mnohdy dělám automaticky a samozřejmě, srovnat si myšlenky a podstatu svého leadershipu.
- Jak důležitá je pro Vás výměna manažerských zkušeností a vzájemný benchmarking?
Výměna zkušeností bývá inspirativní, na druhou stranu každý obor a každá firma jsou natolik specifické a benchmarking tak není přímo tím cílem. Navíc osobně ráda hledám vlastní cesty.
- Doporučila byste účast ostatním manažerům a proč?
Ano, doporučila. Vystoupit ze svého světa je občas zdravé, připomenout si, že řízení lidí je také “řemeslo”, které má své zákonitosti… a hlavně se na chvilku zastavit a uvědomit si vlastní úspěchy je stejně zdravé, jako najít příležitosti ke zlepšení.

Kateřina Kadlecová se svým manželem, se kterým úspěšně vedou USSPA.
Články autora
Sbíráte výrobní data? Chcete je vytěžit na maximum? Chcete si vybudovat vlastní digitalizační tým a vyhnout se slepým…