Duel lékaře funkční medicíny Jana Vojáčka s horolezcem Radkem Jarošem

ČMA 18. 2. 2022

Česká manažerská asociace uspořádala duel mezi lékařem funkční medicíny Janem Vojáčkem a známým horolezcem a motivátorem Radkem Jarošem. Jaká témata je spojují? Především osobitá cesta k životní rovnováze a pevnému zdraví. A jak lze ve složitém období přeměnit stres v pozitivní motivační nástroj? Tuto otázku se snaží zodpovědět z vědeckého i praktického hlediska.

MUDr. Jan Vojáček i Radek Jaroš jsou dnes hvězdnými influencery, kteří se dokázali vypracovat a v životě uspět, ačkoliv o nich v oficiálních médiích téměř neslyšíme. Jak to dokázali? Jak může každý z nás úspěšně vybudovat svou osobní značku? Poslechněte si jejich příběh…

MUDr. Jan Vojáček, CFMP

Vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Během lékařské praxe pochopil, že pokud chce pacienty skutečně uzdravit, musí najít příčiny onemocnění skryté v jejich osobním příběhu. Proto absolvoval obor funkční medicíny na Univerzitě v Jižní Kalifornii a dnes je předním českým odborníkem v této oblasti.

Radek Jaroš

Nejúspěšnější český horolezec, odhodlaný manažer, motivátor a spisovatel. Stal se prvním Čechem, který vystoupil bez kyslíkového přístroje na 14 osmitisícových hor, za což získal teprve jako 15. člověk na světě ocenění Koruna Himaláje.

 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter