ČMA dotuje vzdělávání svých členů: Připravme se na revoluci na trhu práce

ČMA 26. 5. 2021

Česká manažerská asociace nabízí svým členským organizacím možnost zapojit se zdarma do školení v rámci projektu 110 OPZ – ČMA vzdělává členy.

Díky nově uvolněným vládním opatřením obnovujeme prezenční vzdělávací aktivity a kurzy. Školení jsou zaměřena na dovednosti, které jsou v této době plné změn a zvratů nejvíce potřebné. Jejich obsahem může být efektivní komunikace, manažerské a obchodní dovednosti, diagnostické metody ve vzdělávání, knowledge management a firemní vztahy a kultura. Organizátoři jsou připraveni vyjít vstříc požadavkům zájemců.

Bezplatné vzdělávání zaměstnanců členských organizací České manažerské asociace v letech 2020-2022 je možné díky dotaci v rámci OP Zaměstnanost na projekt „ČMA vzdělává členy“. Kolektivním a přidruženým členům, stávajícím i novým, umožňuje projekt vyslat na 5denní kurz 12členné skupiny pracovníků. Dodavatelem vzdělávacích aktivit je společnost Centrum andragogiky, s.r.o. ve spolupráci s odborníky České manažerské asociace.

Projekt ČMA vzdělává členy

Na základě mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví č. 471 účinného od 24.5.2021 je možné realizovat prezenční vzdělávací akce a zkoušky: vnitřní v počtu 50% kapacity sezení a zároveň maximálně 50 osob, venkovní akce 100 osob při dodržení hygienických opatření. Je tedy opět možné školit prezenčně, v počtu 12 účastníků na 1 cílovou skupinu.

Umožněny jsou tak nyní obě formy vzdělávání – elektronické (výhodné především pro pražské firmy nebo pro firmy s pobočkami, kdy ušetří náklady na transfer) a prezenční (důraz na osobní kontakt). I přesto, že se blíží léto a čas dovolených, je možné účast v projektu řešit nyní, ale školit podle svých potřeb později v tomto, nebo následujícím roce.

V případě zájmu o zapojení kontaktuje projektovou manažerku ČMA Kateřinu Novákovou.

Bc. Kateřina Nováková

projektová manažerka

+420 608 943 936

 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter