NOMINACE DO 31. ROČNÍKU SOUTĚŽE MANAŽER ROKU SPUŠTĚNY! NOMINUJTE INSPIRATIVNÍ MANANŽERSKÉ OSOBNOSTI UŽ DNES!

 

Česká mincovna se stává partnerem 30. ročníku soutěže MANAŽER ROKU

ČMA 3. 1. 2023

S příchodem roku 2023 oslavila Česká republika 30 let a stejně tak v letošním roce slaví prestižní soutěž MANAŽER ROKU třicetileté jubileum. V polovině září to budou přesně tři dekády existence soutěže, která vyhledává, hodnotí a oceňuje manažerské osobnosti napříč všemi odvětvími podnikání. Za tuto dobu jí prošly stovky inspirativních a schopných lidí, díky se Česká republika může posouvat stále kupředu.

Vyhlašovatelé soutěže MANAŽER ROKU, kterým je Česká manažerská asociace, v loňském roce nelenili a díky tomu Vám nyní můžeme představit partnera 30. ročníku soutěže, kterým se stává Česká mincovna.

Česká mincovna je tradičním výrobcem a prodejcem pamětních mincí a medailí. Již tři desítky let navazuje na dlouholetou tradici ražby mincí na území Čech, Moravy, Slezska a Slovenska. V roce 2023 slaví stejně jako MANAŽER ROKU 30 let.

Před koncem roku 2022 se konalo Vánoční setkání členů České manažerské asociace, které se neslo v přátelském a uvolněném duchu. Zúčastnění hosté měli možnost nahlédnout pod pokličku Rallye Dakar, a to díky promítání fotografií Martina Cíglera /Seyfor/, vítěze soutěže MR v kategorii Manažer digitálního věku, který je mimo jiné dakarským fotografem. Proběhla také ochutnávka Moravských vín od partnera soutěže MANAŽER ROKU Znovín Znojmo a takříkajíc zlatým hřebem večera byla tombola.

A právě zde byla Česká mincovna poprvé představena jako partner 30. ročníku soutěže MANAŽER ROKU. Do tomboly byla věnována pamětní medaile, jehož autorkou je talentovaná výtvarnice Mária Filová, která s úctou a citem ozdobila averz motivem Ježíška ležícího v jesličkách, nad nimiž z každé strany dlí jeden anděl. Nad hlavou novorozeněti září Betlémská hvězda a jesličky nesou nápisy v latině Gloria in excelsis Deo a v češtině Sláva na výsostech Bohu. Reverz je společný všem medailím v sérii Betlém a je vyzdoben známou čtrnácticípou stříbrnou hvězdou, jež je v originále uložena na mramorové desce označující místo, kde Panna Maria porodila syna Ježíše. Na opisu ražby motiv doplňuje text Hvězda z Chrámu Narození Páně v Betlémě. Stříbrná medaile Ježíšek v jesličkách se stane nádherným vánočním překvapením, ale spolu s ostatními emisemi kolekce také mimořádným artefaktem ve Vašich numismatických sbírkách. Obdarujte sebe nebo své blízké krásným požehnáním ve formě malého uměleckého díla z ryzího stříbra.

Výhercem této medaile se stal Pavel Kadavý /Kaizen Institute Czech Republic/, člen ČMA v Elite klubu Moravskoslezského kraje.

Jubilejní 30. ročník se uskuteční 14. září 2023 a již je možné podávat nominace. Termín pro jejich podání je do 30. června 2023.

Více informací naleznete na webu MANAŽER ROKU.

Kontaktní osoba pro soutěž MANAŽER ROKU

Kateřina Božková

PR a projektová manažerka

e.:
t.: +420 603 709 352

 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter