Česká mincovna se stává partnerem 30. ročníku soutěže MANAŽER ROKU

ČMA 3. 1. 2023

S příchodem roku 2023 oslavila Česká republika 30 let a stejně tak v letošním roce slaví prestižní soutěž MANAŽER ROKU třicetileté jubileum. V polovině září to budou přesně tři dekády existence soutěže, která vyhledává, hodnotí a oceňuje manažerské osobnosti napříč všemi odvětvími podnikání. Za tuto dobu jí prošly stovky inspirativních a schopných lidí, díky se Česká republika může posouvat stále kupředu.

Vyhlašovatelé soutěže MANAŽER ROKU, kterým je Česká manažerská asociace, v loňském roce nelenili a díky tomu Vám nyní můžeme představit partnera 30. ročníku soutěže, kterým se stává Česká mincovna.

Česká mincovna je tradičním výrobcem a prodejcem pamětních mincí a medailí. Již tři desítky let navazuje na dlouholetou tradici ražby mincí na území Čech, Moravy, Slezska a Slovenska. V roce 2023 slaví stejně jako MANAŽER ROKU 30 let.

Před koncem roku 2022 se konalo Vánoční setkání členů České manažerské asociace, které se neslo v přátelském a uvolněném duchu. Zúčastnění hosté měli možnost nahlédnout pod pokličku Rallye Dakar, a to díky promítání fotografií Martina Cíglera /Seyfor/, vítěze soutěže MR v kategorii Manažer digitálního věku, který je mimo jiné dakarským fotografem. Proběhla také ochutnávka Moravských vín od partnera soutěže MANAŽER ROKU Znovín Znojmo a takříkajíc zlatým hřebem večera byla tombola.

A právě zde byla Česká mincovna poprvé představena jako partner 30. ročníku soutěže MANAŽER ROKU. Do tomboly byla věnována pamětní medaile, jehož autorkou je talentovaná výtvarnice Mária Filová, která s úctou a citem ozdobila averz motivem Ježíška ležícího v jesličkách, nad nimiž z každé strany dlí jeden anděl. Nad hlavou novorozeněti září Betlémská hvězda a jesličky nesou nápisy v latině Gloria in excelsis Deo a v češtině Sláva na výsostech Bohu. Reverz je společný všem medailím v sérii Betlém a je vyzdoben známou čtrnácticípou stříbrnou hvězdou, jež je v originále uložena na mramorové desce označující místo, kde Panna Maria porodila syna Ježíše. Na opisu ražby motiv doplňuje text Hvězda z Chrámu Narození Páně v Betlémě. Stříbrná medaile Ježíšek v jesličkách se stane nádherným vánočním překvapením, ale spolu s ostatními emisemi kolekce také mimořádným artefaktem ve Vašich numismatických sbírkách. Obdarujte sebe nebo své blízké krásným požehnáním ve formě malého uměleckého díla z ryzího stříbra.

Výhercem této medaile se stal Pavel Kadavý /Kaizen Institute Czech Republic/, člen ČMA v Elite klubu Moravskoslezského kraje.

Jubilejní 30. ročník se uskuteční 14. září 2023 a již je možné podávat nominace. Termín pro jejich podání je do 30. června 2023.

Více informací naleznete na webu MANAŽER ROKU.

Kontaktní osoba pro soutěž MANAŽER ROKU

Kateřina Božková

Projektová manažerka

e.:
t.: +420 603 709 352

 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter
STRÁNKY SE PŘEDĚLÁVAJÍ
Děkujeme za pochopení.