NOMINACE DO 31. ROČNÍKU SOUTĚŽE MANAŽER ROKU SPUŠTĚNY! NOMINUJTE INSPIRATIVNÍ MANANŽERSKÉ OSOBNOSTI UŽ DNES!

 

Česká manažerská asociace otevřela brány MSV Brno 2022

ČMA 6. 10. 2022

Česká manažerská asociace (ČMA) je pořadatelem mnohých akcí, mezi které patří například i konference v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu Brno. Během letošního, již 15. setkání u „kulatého stolu“ se sešli řečníci z různých oblastí, a to: Vítězslav Lukáš (ABB s.r.o.), Cyril Klepek (Cyrkl, zdrojová platforma s.r.o.) a Jiří František Potužník (finalista TOP 10 MANAŽERA ROKU 2021 a generální komisař české účasti na světové výstavě EXPO v Dubaji). Role moderátora se ujal prezident ČMA Petr Kazík, který společně s publikem kooperoval ve vzájemných diskusích s hosty kulatého stolu.

Letošní téma kulatého stolu v rámci MSV Brno 2022 zaměřeného na “Průmysl 4.0 a digitální továrna” se nesl v duchu inovativních pohledů na management, k čemuž zúčastněné směřoval diskusní okruh: „Digitální transformace v České republice a ve světě.“

Po oficiální části programu se témata přesunula k těm méně oficiálním, nicméně obsahově stejně zajímavým a podnětným. Mezi hosty byli jak členové ČMA, včetně novopečeného MANAŽERA ROKU 2021 Jana Láta, tak i manažeři malých i velkých společností a několik diváckých křesel obsadili také studenti spřátelených vysokých škol.

 

Hlavním smyslem ČMA je benchmarking, který je důležitou částí posouvání se a růstu každého manažera, lídra. Právě akce, kde se lidé stejného mentálního a profesionálního zaměření mají možnost setkávat jsou inspirací dobré a úspěšné praxe.

Více o aktivitách a členství v České manažerské asociaci naleznete na www.cma.cz.

 

VIDEOZÁZNAM Z MSV BRNO NALEZNETE ZDE

Kontakt

Kateřina Božková

PR a projektová manažerka

Email:
Telefon: +420 603 709 352

 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter