Česká manažerská asociace otevřela brány MSV Brno 2022

ČMA 6. 10. 2022

Česká manažerská asociace (ČMA) je pořadatelem mnohých akcí, mezi které patří například i konference v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu Brno. Během letošního, již 15. setkání u „kulatého stolu“ se sešli řečníci z různých oblastí, a to: Vítězslav Lukáš (ABB s.r.o.), Cyril Klepek (Cyrkl, zdrojová platforma s.r.o.) a Jiří František Potužník (finalista TOP 10 MANAŽERA ROKU 2021 a generální komisař české účasti na světové výstavě EXPO v Dubaji). Role moderátora se ujal prezident ČMA Petr Kazík, který společně s publikem kooperoval ve vzájemných diskusích s hosty kulatého stolu.

Letošní téma kulatého stolu v rámci MSV Brno 2022 zaměřeného na “Průmysl 4.0 a digitální továrna” se nesl v duchu inovativních pohledů na management, k čemuž zúčastněné směřoval diskusní okruh: „Digitální transformace v České republice a ve světě.“

Po oficiální části programu se témata přesunula k těm méně oficiálním, nicméně obsahově stejně zajímavým a podnětným. Mezi hosty byli jak členové ČMA, včetně novopečeného MANAŽERA ROKU 2021 Jana Láta, tak i manažeři malých i velkých společností a několik diváckých křesel obsadili také studenti spřátelených vysokých škol.

 

Hlavním smyslem ČMA je benchmarking, který je důležitou částí posouvání se a růstu každého manažera, lídra. Právě akce, kde se lidé stejného mentálního a profesionálního zaměření mají možnost setkávat jsou inspirací dobré a úspěšné praxe.

Více o aktivitách a členství v České manažerské asociaci naleznete na www.cma.cz.

 

VIDEOZÁZNAM Z MSV BRNO NALEZNETE ZDE

Kontakt

Kateřina Božková

Projektová manažerka

Email:
Telefon: +420 603 709 352

 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter
STRÁNKY SE PŘEDĚLÁVAJÍ
Děkujeme za pochopení.