Česká manažerská asociace hlásí změnu na pozici PR manažera

ČMA 5. 3. 2021

Česká manažerská asociace (ČMA) má novou kontaktní osobu pro média. Stal se jím Jan Vocel, který dříve působil v komunikační agentuře Ewing a Asociaci nestátních neziskových organizací. Dosavadní PR manažer a tiskový mluvčí Milan Mostýn se rozhodl věnovat novému projektu, jímž je webový portál pro starosty, tajemníky, zastupitele a úředníky portalpromestaaobce.cz. Zkušený manažer komunikace dal za dobu svého působení v ČMA novou tvář prestižní soutěži Manažer roku a k 30. výročí založení ČMA vytvořil kampaň. Byl iniciátorem a spoluautorem publikací 100 let od začátku svobodného podnikání v Československu a Návrat k prosperitě.

„Vážení členové České manažerské asociace. Život je neustálá změna, tentokrát ji způsobila nabídka vydavatele vést časopis PRO města a obce a založit a provozovat webový portalpromestaaobce.cz. Chci tak v příštích letech prostřednictvím těchto médií naplňovat vizi „mluvčího“ samospráv. Potřeba věnovat se dílu naplno mě vedla k rozhodnutí přenechat post „komunikačního důstojníka ČMA“ mému nástupci. S ČMA zůstávám v kontaktu, jsme mediálním partnerem soutěže Manažer roku v kategorii Veřejná správa. ČMA a jejím členům přeji mnoho síly a dobrou energii k překonání výzev,“ uvedl Milan Mostýn.

Za Českou manažerskou asociaci mu přejeme hodně štěstí v další práci i v osobním životě.

Novým PR manažerem České manažerské asociace se stal Jan Vocel

Pozici PR manažera převzal Jan Vocel, který v minulosti působil v komunikační agentuře Ewing a Asociaci nestátních neziskových organizací v České republice.

„Moc mě těší důvěra, kterou do mě lidé z České manažerské asociace vložili. Mým hlavním úkolem pro nejbližší měsíce bude zajistit mediální podporu pro každoroční soutěž Manažer roku a nastavit komunikační kanály asociace tak, aby byly naše akce během pandemie covidu-19 snadno dostupné,“ představil své plány Jan Vocel.

„Chceme efektivněji komunikovat s našimi členy i mediálním světem a dát o sobě mnohem více vědět,“ uvedl výkonný ředitel ČMA Ivo Gajdoš. K tomu chce asociace intenzivněji využívat moderní komunikační kanály. „Pandemie covidu-19 bohužel všechna naše školení, networkingy a porady uvrhla do online prostředí. Pracujeme tak na internetovém studiu, které zajímavou formou zastoupí osobní setkávání s našimi podnikatelskými osobnostmi,“ dodal Jan Vocel.

 

Kontakt pro média:

Mgr. Jan Vocel
Email:
Telefon: +420 737 415 997
https://www.cma.cz/

 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter