CEC European Managers: Newsletter 125

ČMA 20. 9. 2023

Transformační rovnost v práci

Jste vedoucí pracovník v oblasti zdravotnictví, inovací, udržitelnosti nebo financí?

Zapojte se do výzkumu projektu RE-WIRING o rovnosti žen a mužů podporovaného CEC a připojte se k úvodnímu webináři tento pátek v 10-11:30 h středoevropského času!

Registrace

 

Posílení vedoucí úlohy v oblasti klimatu

Dne 28. listopadu pořádají evropští manažeři CEC a poslanec Evropského parlamentu Bergur Løkke Rasmussen třetí ročník summitu lídrů pro udržitelný rozvoj, jehož cílem je podpořit opatření v oblasti klimatu a biologické rozmanitosti.

Půldenní konference, která se koná v Evropském parlamentu, se bude zabývat úlohou evropských vedoucích pracovníků a manažerů, půjde o řešení největší výzvy naší doby – klimatické a přírodní krize.

Zjistit více

 

Projekt: mimo nevědomé předsudky

Přestože vědomé a inkluzivní postupy vedení mohou zvýšit kvalitu rozhodovacích procesů, jejich role v mediální, politické a akademické agendě zůstává omezená.

Proto CEC European Managers zahájila nový projekt EU, jehož cílem je překonat nevědomou předpojatost v řízení EU.

Zjistit více

 

Konzultace: kvalitní stáže pro celoživotní vzdělávání

Stáže jsou důležitým mostem mezi vzdělávacím systémem a trhem práce. V současné době nemají stážisté v EU dostatečnou sociální ochranu, spravedlivou odměnu a důstojné pracovní podmínky.

V této souvislosti CEC vyzývá ke stanovení minimálních evropských standardů pro stáže, ke zlepšení standardů stážistů a k přijetí nelegislativních opatření na podporu stážistů v rámci celoživotního učení.

Zjistit více

 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter