Nominace do jubilejního 30. ročníku soutěže MANAŽER ROKU

Přejít na web MANAŽER ROKU
 

Časopis Human Systems Management slaví 40. výročí

ČMA 8. 3. 2021

Česko-americký profesor Milan Zelený letos vítá 40. ročník svého časopisu HSM, který je informačním a vzdělávacím zdrojem pro podnikatele, manažery a ekonomy z celého světa.

HSM se od samého počátku inspiruje odkazem Tomáše a Jana Antonína Bati. Ve spolupráci s Bata Shoe Organization (BSO), která slaví 126. výročí své existence, a ZET Foundation opětovně vydává knihy a články o fenoménu Baťa (například knihu Cesty k úspěchu, na níž se podílela i ČMA). Stejně tak podporuje organizaci podnikatelských kempů pro mladé podnikatele a manažery hlásící se k odkazu Baťovy soustavy řízení. 

Současný CEO firmy BSO Sandeep Kataria je absolventem indické IIT Delhi a Kanpur, kde dlouho přednášel profesor Milan Zelený. Baťův podnikatelský duch tedy žije ve světě stále. Zveřejňujeme proto odborný článek profesora Zeleného Entering the age of accelerated change: In search of ekvilibrium, jenž pojednává o proměnách a výzvách současného světa.

ZOBRAZIT ČLÁNEK
 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter