Aktuality z CBCSD a CEC European Managers

ČMA 17. 11. 2020

Fórum pro udržitelnou inovaci se uskuteční ve dnech 16. až 20. listopadu. Stále se na tuto konferenci můžete přihlásit. Bude totiž k vidění online. Mezi řečníky se objeví přední lídři v oblasti politiky i byznysu. A to včetně Prince z Walesu. Získejte podrobnosti v TOMTO ODKAZU.

Ministerstvo energetiky USA a polský vládní zmocněnec pro strategickou infrastrukturu dne 19. října oznámili podpis strategické dohody o polskoamerické spolupráci na rozvoji polského programu v oblasti jaderné energetiky. Více informací je pro vás připraveno ZDE.

Mezinárodní energetická agentura (IEA) vydala v říjnu svůj každoroční Světový energetický výhled (World Energy Outlook). Letos je výrazně ovlivněn globální pandemií nového koronaviru. Stručné představení tohoto vlajkového produktu IEA je námětem TOHOTO ČLÁNKU.

Manažeři se musí stát součástí řešení, které zajistí odolnou a udržitelnou ekonomiku Evropské unie. Prohlásil to Ludger Ramme, prezident asociace CEC European Managers, zastupující milion členů, na říjnovém Tripartite Social Summit. Podrobnosti jsou vám k dispozici ZDE.

CBI a Ipsos MORI realizovaly průzkum, který odhalil, že současná celosvětová pandemie onemocnění covid-19 naskýtá cestu k budoucnosti redukce uhlíku. Podniky budu muset operovat přirozeně tak, aby vytvářely menší uhlíkovou stopu a využívaly ve větší míře technologie uhlíkově neutrální. Pokud se chcete více dozvědět o podrobnostech z průzkumu, naleznete je na našem WEBU.

 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter