Zpětná vazba a slabé pracovní výkony

Zpětná vazba jako nejlevnější nástroj pro rozvoj zaměstnanců?

Ano! Že se to zdá být jako klišé? Vůbec. V rozvoji zaměstnanců se správné a pravidelné podávání zpětné vazby ukazuje jako nejen nejlevnější, ale i nejdostupnější nástroj. A přesto tak často podceňujeme její sílu. A proto jsme v JuiceUP spojili síly s Arrows a vydali se na zpětno-vazebnou roadshow, kde kombinujeme pohled na zpětnou vazbu optikou rozvoje zaměstnanců a psychologie a na druhé straně práva.

Přes všechny procesní optimalizace se stále často zapomíná na lidi. Ti jsou pro chod firmy to nejdůležitější! A právě k rozvoji lidí můžeme využívat jako jeden z nejefektivnějších a nejlevnějších nástrojů – zpětnou vazbu. Jaké ale může mít benefity, které by nás na první dobrou nenapadly? Jaké jsou příklady dobré praxe, které nám ilustrují její důležitost? A jak na ni? To vše vám poví v rámci ostravského HR Klubu, Jaroslav Plavec, spoluzakladatel JuiceUPu, konzultant, kouč a specialista na procesní řízení a obchod.

V praxi musí firmy řešit nejen občasné porušování pracovních povinností, ale také nedostatečnou pracovní výkonnost. Někdy ale může být poměrně dost složité takové nedostatečné výkony změřit nebo vůbec pojmenovat. Pokud však má vše proběhnout v souladu se zákonem, musí být už samotný vytýkací dopis sepsán precizně a se všemi náležitostmi. Jak tento postup zvládnout a vyhnout se zbytečným sporům vám poví, Jakub Oliva, vedoucí advokát olomoucké pobočky Arrows a expert přes pracovní právo. 

Hradec Králové, prostory Casa del Prosecco, jsou poslední zastávkou naší roadshow zpětné vazby, před létem. Tak doražte 25.6. v 9.30. Stačí se registrovat zdarma. 

Budeme se na Vás těšit!

REGISTRACEPozvánka (PDF)
  • Kdy25.6. 2024, 9:30 - 12:00
  • KdeCasa del Prosecco, Velké náměstí 137/17, Hradec Králové 500 03
  • JakVstup zdarma. Potřeba registrace přes Inviton (odkaz k registraci níže).
REGISTRACEPozvánka (PDF)

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter