Workshop: Týmová komunikace, vzájemné vztahy a růst týmové spolupráce

Česká manažerská asociace a Klub poskytovatelů sociálních služeb a pomáhajících profesí ČMA pořádají workshop pro vedoucí pracovníky, sociální pracovníky a další zájemce o komunikaci, vztahy, osobnostní i pracovní rozvoj

TÝMOVÁ KOMUNIKACE, VZÁJEMNÉ VZTAHY A RŮST TÝMOVÉ SPOLUPRÁCE

Těší se na Vás:
Mgr. et Mgr. Miroslav Jan Šramota
 (ředitel PRODESECO, s.r.o., supervizor, psychoterapeut, lektor)

Mgr. Filip Hajna
 (ředitel Velkého vozu Sever, z. ú, psychoterapeut, lektor)

Ing. Simona Myslikovjanová, Ph.D., MBA, MBE
(finalistka soutěže Manažer roku a umístění v TOP 36 manažerů ČR, Learning Talent, Communication, Process & Development Specialist, Lektorka roku 2017, ředitelka CEO SiMyCo, s.r.o.)

Vzhledem k omezené kapacitě, prosíme o rezervace na email:

Pro členy ČMA ZDARMA
Pro nečleny jen 490/osobu

(platební údaje, tj. číslo účtu a variabilní symbol, budou zaslány jednotlivým zájemcům po obdržení řádné rezervace emailem)

1. Mgr. et Mgr. Miroslav Jan Šramota – Pohodový tým a jeho tvorba a podpora

Zvyšujme týmovou pohodu: ukázka konceptu systemického přístupu pro sehrání týmu podle modelu Twin Star, který se zaměřuje na budování spokojeného i výkonného týmu. Zaměření se na pozitivní prožitky pocitu sounáležitosti jako jsou oceňování, zábava, úspěch, starost a péče o druhé a poté negativní faktory, které spokojenost týmu ohrožují, těmi jsou: problémy, zranění, překážky, kritika. Vytvořte si svůj tým!

2. Filip Hajna – Jak se správně naladit na tým a zjistit jeho potřeby

Co ode mne tým očekává? Jak ho správně motivovat? Jak se naladit a propojit s týmem? Jak pracovat sám se sebou, abych vnímal a vytvářel pozitivní pracovní vztahy? Odpovědi najdeme mimo jiné v systemické terapii, hypnóze.

3. Simona Myslikovjanová, Ph.D., MBA, MBE – Komunikace a týmová spolupráce

Produktivita práce, dosahování výsledků, inovační myšlení a potenciál myšlení jsou přímým odrazem silné a zdravé firemní kultury. Velmi záleží na upevnění soužití a synergie mezi všemi zaměstnanci. Firemní kultura ovlivňuje chování lidí a zrcadlí jejich názory. Jak podpořit růstové myšlení jedince? Techniky efektivní komunikace, síla disruptivního myšlení a jak nacházet nejoptimálnější řešení? Těšit se můžeme, kromě jiného, na problematiku Mindsetu.

Všichni účastníci obdrží osvědčení o absolvování tohoto workshopu v rozsahu 8 hodin.

Po rezervaci dostane účastník bližší informace o konání, info k platbě apod.

PDF pozvánka
  • Kdy25. 5. 2022 od 9:00 do 15:00 hodin
  • Kdena Václavském náměstí, č.p. 21, Praha, v sídle ČMA
  • JakRezervace na email
  • CenaPro členy ČMA ZDARMA
    Pro nečleny jen 490/osobu
PDF pozvánka

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter
STRÁNKY SE PŘEDĚLÁVAJÍ
Děkujeme za pochopení.