Výzvy umělé inteligence v roce 2023

Výzvy umělé inteligence v roce 2023

Načítám Akce

Kulatý stůl České manažerské asociace
Partnerem akce je Elektrotechnická asociace České republiky
Odborným garantem je Ústav informatiky a umělé inteligence FAI UTB

Téma: Výzvy umělé inteligence v roce 2023

čtvrtek 14.9. 2023 od 14:00 do 16:00 h

kulatý stůl proběhne na on line komunikační platformě ZOOM

Adresa:
https://cesnet.zoom.us/j/95169587771?pwd=dCtKanI3OHV1YVJOQlN1b2taOXM5UT09

Meeting ID: 951 6958 7771
Passcode: 836803

Vážená paní, vážený pane,

srdečně Vás zveme k účasti u kulatého stolu na téma “výzvy a rizika umělé inteligence pro průmysl a management”.

Naším cílem je diskutovat o nejnovějších trendech v oblasti umělé inteligence a o tom, jak může být tato technologie využita k řešení různých problémů. Hosty kulatého stolu budou vybrané osobnosti a odborníci v oblasti umělé inteligence:

  • prof. Mgr. Roman Jašek, Ph.D., DBA (moderátor kulatého stolu, ředitel Ústavu informatiky a umělé inteligence UTB ve Zlíně, expert Centra informačních technologií, umělé inteligence a virtuální reality v medicíně Ostravské univerzity)
  • prof. Ing. Ivan Zelinka, Ph.D. (Národní superpočítačové centrum IT4Innovations, Fakulta elektrotechniky a informatiky VŠB OU Ostrava, profesor TDT University, Ho Chi Minh City, Vietnam)
  • prof. Ing. Roman Šenkeřík, Ph.D. (vedoucí Laboratoře umělé inteligence AILAB Fakulty aplikované informatiky UTB ve Zlíně,  dlouhodobé stáže Slovinsko a Skotsko)
  • doc. RNDr. Bohumír Štědroň,CSc. (předseda Prognostického klubu ČMA a prezident České asociace Římského klubu)
  • Ing. Pavel Vařacha, Ph.D., DBA (Research Liaison pro USA, Japonsko a Izrael na Ústavu informatiky a umělé inteligence UTB ve Zlíně)
  • Ing. David Malaník, Ph.D. (vedoucí Laboratoře penetračních testů PTLAB Fakulty aplikované informatiky UTB ve Zlíně)

Účast u kulatého stolu je bezplatná – těšíme se na Vaši účast

Přejít nahoru