HR Sharing s Eliškou Remešovou

Česká Manažerská Asociace Vás zve na HR Sharing s Eliškou Remešovou na téma Krizová intervence v HR aneb zvládání těžkých situací na pracovišti.

Co je HR Sharing? Možnost interních HR profesionálů, kteří se vzájemně inspirují a obohacují sdílením svých zkušeností a osvědčených postupů z vlastní praxe. Událost v sobě kombinuje setkání se zajímavým hostem hovořícím na atraktivní téma spolu s otevřenou diskusí a sdílením know-how mezi účastníky, kteří akci navštíví.

8:45 – 9:00

registrace účastníků

9:00 – 9:10

zahájení akce a pozdrav hostitele Tomáše Křesťana

9:10 – 9:40

příspěvek hlavního hosta Elišky Remešové

9:40 – 11:00

diskuse mezi účastníky formou kulatého stolu

Kdo je hlavním hostem HR Sharingu?

Eliška Remešová je psycholožka, psychoterapeutka, lektorka a v neposlední řadě HR. Ve své praxi pomáhá lidem nejen v soukromých, ale i pracovních záležitostech. Je propagátorkou pozitivních vztahů na pracovišti čímž zvyšuje spokojenost a produktivitu zaměstnanců.

Na jaké téma promluví? Krizová intervence v HR

Dnešní svět je velmi nestálý. Když už jsme si mysleli, že jsme se naučili žít s pandemií, přicházejí další sociální, ekonomické a politické výzvy. I my jako personalisté jsme prvním kontaktním místem pro naše kolegy, kteří hledají podporu nebo pomoc. Víme však, jak se zachovat, co dělat, jak by měla naše pomoc vypadat a co je a není v naší kompetenci?

Připojte se k našemu sezení a dozvíte se to…

REGISTRACEPDF pozvánka
  • KdyV pátek 27. 5. 2022 od 9:00 do 11:00 hodin
  • KdePraha, prostory společnosti Packeta, budova Balabenka, Českomoravská 2408/1a, 190 00, Praha 9
  • Pro kohoAkce je určena pro vybrané HR manažery napříč různými segmenty podnikání
  • Za kolikJe to sdílení know-how, a to je zdarma
REGISTRACEPDF pozvánka

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter