Znojemské vinobraní uvítá manažerské setkání

Září je měsícem, v němž pro vás ČMA přichystala řadu zajímavých akcí. Nebude mezi nimi chybět ani ta již téměř tradiční ve Znojmě. Ve dnech 11. až 13. září se bude konat víkendové „Znojemské historické vinobraní“, jedno z nejpříjemnějších manažerských setkání s neformální atmosférou nesoucí se ve znamení navazování nových a utužování starých přátelství, plné veselí, nápadů a nových vizí.

Těšit se můžete na ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu Vinice Hnanice, který se nalézá v unikátní oblasti druhé zóny ochranného pásma Národního parku Podyjí. Areál hotelu je přímo v těsném sousedství vlastních vinic. Za zmínku rovněž stojí, že Vinařství-Hnanice je jedním z největších producentů vinných hroznů na Znojemsku a běžně se s ním setkáváte v lahodných vínech Znovína Znojmo. Hotel působí svou architekturou v oblasti jižní Moravy netradičně, ale citlivě zapadá do krajiny. Interiéry hotelu jsou vzdušně zařízené, luxusní a maximálně funkční. Romantickou duši potěší překrásný výhled do kouzelného okolí.

Program setkání je nabitý a slibuje zajímavé zážitky. Od špičkové gastronomie, přes setkání s významnými osobnostmi regionu na rautu primátora Znojma na Znojemském hradě, zhlédnutí pochodňového průvodu přímo v historickém srdci Znojma, odborných přednášek, až po prohlídku nejnovější turistické trasy na vyhlídku Šobes, která také navazuje na již vybudované cyklostezky, jimiž je jih Moravy proslulý a díky nimž sem láká tisíce návštěvníků. Znojemské historické vinobraní je příležitostí nejen pro odbornou diskuzi, navázání nových zajímavých kontaktů či objevování nových obzorů a vizí, ale také představuje možnost, jak i v náročném manažerském povolání relaxovat.

S přihláškou tedy neotálejte. Tento termín patří k těm nejvíce exponovaným v regionu a je považovaný za vrchol agroturistické sezóny. Více informací a přesné znění programu naleznete zde. V případě zájmu a dotazů se obracejte na Ing. Ludmilu Koutskou, ředitelku projektové kanceláře MR: koutska@cma.cz, tel.: + 420 731 482 447.

Zájemci jsou srdečně zváni! Neváhejte, jde o jedinečnou možnost zažít pár krásných, stále ještě letních dnů.