Ze života klubů

ze_zivota_klubuCelou fotogalerii naleznete ZDE
.

Pražský manažerský klub ČMA překročil v dubnu hranici 230. společných setkání s významnými šéfy firem a organizací. Připomeňme si ještě jednou, že právě toto kulaté jubileum oslavili přítomní hosté s členy klubu v pražském hotelu Amarylis. Ale večer nebyl jen o zábavě. Eva Syková, Václav Liška, Ivo Gajdoš a další osobnosti spjaté s ČMA se ve svých projevech obraceli k zásadním tématům, která budou diskutována také na nadcházejícím shromáždění delegátů. Chcete-li si je připomenout, podívejte se na článek z 230. setkání PMK.

Zaznamenali jste na televizních obrazovkách talk show Jana Mühlfeita Skrytý potenciál, v němž se věnoval spolu s dalšími odborníky otevírání lidského potenciálu? Pražský manažerský klub uspořádal své 231. setkání záměrně na půdě České televize v Praze 13. dubna, a to s tvůrci seriálu. Ústředním bodem byla debata nad tím, jak pořad vznikal a co jím autorský tým chtěl docílit. Pozvání přijali autorky pořadu Jarka Timková a Alena Müllerová, psycholožka Simona Weiss a koučka Magdalena Vokáčová. Ivo Gajdoš nám v tomto rozhovoru prozradil, co setkání přineslo a na jak závažné otázky kolem skrytého potenciálu člověka je třeba dnes hledat odpovědi.

Na tradici kulatých stolů navázalo zase setkání, které se rovněž 13. dubna konalo v MODELÁRNĚ LIAZ pod záštitou Regionálního klubu severovýchodní Čechy a Klubu zlepšování. A jaká byla hlavní myšlenka? Inovace – cesta k zajištění, udržení a získání dominantního postavení na evropském trhu. Na základě jaké strategie a jak společnost v tvrdé nadnárodní konkurenci posouvat k vyšším metám se dozvíte z krátké zprávy.