Ze života klubů: takový byl říjen

Setkání s Tomášem Kotyzou, ředitel
em Krajského úřadu Moravskoslezského kraje, se odehrálo 5. října v ostravském Domě Umění a byla to skutečné skvělá příležitost, jak se na regionální byznys podívat v širší perspektivě. Ale aby manažerských povinností nebylo přespříliš, zahájení proběhlo netradiční formou. O přivítání v Galerii výtvarného umění se postaral Jiří Jůza. Poté následovala prohlídka unikátní výstavy V Novém světě/Podmínky Modernity 1917 – 1927. Z prožitku umění se hosté přesunuli k diskuzi s Tomášem Kotyzou. Večer vyvrcholil neformálně, ve vřelé atmosféře, která mnohým přinesla nové kontakty a nevšední zážitek. Podrobnosti z průběhu setkání naleznete v tomto odkaze.

3_ze_zivota_klubuČeská manažerská asociace prostřednictvím Regionálního klubu Brno restartovala 5. října Brno Business Club, který svou činnost ukončil v loňském roce. Tato platforma zažívá nyní comeback a její potenciál je obrovský. Dává příležitost setkávat se s lidmi, kteří byznysu rozumí, cítí se v něm jako ryby ve vodě a nebojí se žádné výzvy. O tom také svědčí plejáda osobností, které se slavnostního večera zúčastnily. Hlavní hvězdou večera se stal Jiří Hamza, prezident Českého svazu biatlonu a vlastník vinařství Hnanice. Potvrdil, že nároky na úspěch jsou z velké míry dány týmem lidí soustředěných kolem vás. Celý příspěvek z akce najdete v tomto odkaze.

Kulatý stůl v Hasičském záchranném sboru Královéhradeckého kraje se uskutečnil 12. října a jeho tématem se staly rozvoj a modernizace HZS po roce 2000. Prezentace tématu se ujal krajský ředitel sboru, plk. František Mencl. Poté následovala prohlídka prostor hasičského záchranného sboru a přesun do krajského operačního střediska integrovaného záchranného systému, jehož dveře se návštěvníkům z řad manažerů v tento den ojediněle otevřely. Souhra, rozvoj, komunikace a inovace patří k výsledkům excelentní manažerské práce, která ve svém důsledku chrání nejen životy občanů, ale také náš majetek a klid v duši. Celá zpráva z kulatého stolu je k dispozici zde.

Název Reforma společenského systému nesla konference, která se odehrála v Praze 12. října. Na její organizaci participovala ČMA, Prognostický klub ČMA, VŠE, ČVUT a Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů. V odkaze se dočtete více.

Pro ČMA vitaPR

Click to Hide Advanced Floating Content