Ze života ČMA: Slavnostní závěr roku

V rámci slavnostního galavečera Moravskoslezského kraje Region pro sebe byla za přítomnosti věhlasných manažerských tváří, jež uspěly v soutěži MANAŽER ROKU, potřetí pokřtěna publikace 100 let od začátku svobodného podnikání v Československu – Manažeři se lvíčkem. Česká manažerská asociace je partnerem knižního projektu. Zprávu z galavečera najdete ZDE.

Předsedkyně Regionálního klubu Severovýchodní Čechy Marie Jírů každoročně pořádá mikulášské či vánoční setkání, kterým pomyslně uzavírá rok plný spolupráce a úspěchů celého klubu. Letos se neslo v duchu orientálních specialit. Co vše se na setkání dělo, zjistíte v ČLÁNKU, který jsme doplnili také videem.

Svěřenské fondy jsou nástrojem pro ochranu nejen rodinného majetku. Ne všichni je však využívají. Proto Petra Misterková, předsedkyně RK Střední Čechy a RK Severozápadní Čechy a majitelka společnosti VERDERA Consulting uspořádala zajímavý seminář, kterým tento nástroj přítomným především z řad manažerů a podnikatelů přiblížila. Na našem webu najdete krátkou REPORTÁŽ.

Prognostický klub hledí do budoucnosti, která se dříve či později stane naší novou realitou. Proto byla také uspořádána konference Nové trendy ve vývoji společnosti. Významný byl příspěvek Vladimíra Maříka pojednávající o technologiích měnících společenské vztahy, který vzbudil velký ohlas a zamyšlení.  Prezentace řečníků i zprávu o konferenci najdete na WEBU.

Každoročně pro vás ČMA připravuje vánoční večírek, který je proslulý svou sváteční atmosférou, která dává na srozuměnou všem, že manažeři jsou výjimeční lidé, kteří se umí bavit, smát a nechávají nikoho na pochybách, že práce je pro ně také radostí. První část večírku byla věnována výhledu do nadcházejícího roku. A ta druhá byla opravdu jiskřivě společenskou záležitostí. ČLÁNEK ZE SETKÁNÍ A GALERII jsme pro vás samozřejmě přichystali.

Regionální klub Morava si pro své členy a přátele připravil vánoční koncert. Nebyl ledasjaký, hráli totiž Michal Žáček a Mario Šeparovič. Atmosféra ve zcela nově zrekonstruovaném hotelu Lotrinský ve Velkých Pavlovicích by se dala popsat jednoduše jako rodinná a slavnostní. Následující den mohli přítomní manažeři zazářit na greenu hřiště v Lednici, kde se v příštím roce odehraje mistrovství ČR v tomto královském sportu. Nakouknout pod pokličku setkání můžete prostřednictvím REPORTÁŽE.

Klub Řeka zdraví uspořádal Xmas Party, a to proto, aby manažerům sdělil příznivou novinku, kterou ohlásí přechod do roku vepře podle lunárního kalendáře. Jiří Černák hosty seznámil s tím, že v tomto roce se bude podnikání i financím dařit, ale nebude to období pro výstřelky a náhlé zvraty. Toto znamení čínského horoskopu má totiž rádo svůj klid a pořádek. Podrobnosti z akce i výhled na nadcházející rok naleznete ZDE.