Ze života ČMA: O umění i udržitelnosti

ČMA se spojila s Jadranem Šetlíkem, předním domácím fotografem, který zachytil mnoho úctyhodných jedinců, mezi které patří také Tomáš Baťa nebo Václav Havel. V této spolupráci s naší asociací vzniká Galerie významných manažerských osobností. První ze série snímků byla představena při vernisáži 24. října v pražském hotelu Le Palais Art Hotel Prague. Přinášíme vám REPORTÁŽ z této události.

Fórum udržitelného rozvoje se uskutečnilo v Praze 22. listopadu. Rada vlády pro udržitelný rozvoj jako hosta pozvala amerického profesora působícího na kolumbijské univerzitě J. D. Sachse, který patří k předním odborníkům na udržitelný rozvoj a je také poradcem při OSN. Před čím varoval? Jaká rizika vyplývající z klimatických změn ohrožují naši prosperitu a kvalitu života nejvíce? To se dozvíte v našem ČLÁNKU.

Letošní podzim byl pro Českou manažerskou asociaci významný z hlediska uzavírání strategických partnerství. Cílem je propojit další významné subjekty, organizace, uskupení a projekty s ČMA, aby synergicky spolupracovaly nejen na poli podpory managementu, ale také zvyšování prestiže a šíření dobrého jména soutěže MANAŽER ROKU. Se kterými organizacemi budeme kooperovat, zjistíte v ČLÁNKU.

V Daňkově paláci v Praze jsme v listopadu uspořádali společné setkání Pražského manažerského klubu, Klubu Řeka zdraví a Klubu vzdělávání manažerů. Součástí programu byl také křest knihy Zazářit a nevyhořet významné psycholožky a odbornice na stres a syndrom vyhoření Ivy Moravcové. Přinášíme vám nejen REPORTÁŽ ze setkání, ale také shrnujeme doporučení předních odborníků v prevenci vyhoření.