Ze života ČMA: Nová tvář klubu i moderní gentlemanství

Několikanásobný Bankéř roku Pavel Kysilka zavítal 20. května na Business Breakfast se členy Regionálního klubu Morava. Jeho profesní životopis je víc než působivý. Nahlédněte pod pokličku setkání. Odkaz na celé znění článku je k dispozici ZDE.

Pražský manažerský klub otevřel své 261. setkání za přítomnosti významného hosta, který se probojoval svým umem, pílí a inovativním myšlením až do prestižní desítky nejlepších soutěže MANAŽER ROKU 2018. Také co by ne – výsledky za Michala Vajdáka hovoří samy. Vždyť se firma, jíž řídí, stala jedním ze strategických partnerů Evropské kosmické agentury. Jaký je ale příběh ředitele společnosti Sobriety? To odhalí rozhovor, který jsme pro vás přichystali na NAŠEM WEBU.

Společně s Ministerstvem vnitra ČR uspořádal Klub veřejné správy ČMA kulatý stůl s názvem Kvalita ve služebních úřadech – Strategie, který se zaměřil na přípravu a implementace strategií, jak název napověděl. Závěry ale nebyly příliš povzbudivé. Otázkami proč jsme se zabývali v TÉTO ZPRÁVĚ.

Zdeněk Bílek pro vás připravil SHRNUTÍ Business Breakfast s Danielem Šmídem, moderním gentlemanem, který je uznávaným lektorem moderní etikety, firemní kultury. Je vyhledávaným odborníkem na tvorbu osobního stylu a firemní image.

Regionální klub Morava má pro veřejnost velmi radostnou zprávu. Manažer, umělec, doslova renesanční člověk. Tak by bylo možno popsat Manažera roku 2018 v oblasti kultury, který se v květnu stal novou tváří klubu. O tom krátký ČLÁNEK NA NAŠEM WEBU.