Ze života ČMA: Nejen Baťův odkaz

Prestižní konferenci v Rimini jsme vám trochu přiblížili v minulém vydání newsletteru. Zdeněk Bílek, který byl vyslancem ČMA na akci, se několik týdnů na to zúčastnil ještě dalšího setkání, na němž vystoupil jak řečník. Bylo věnováno opět odkazu Tomáše Bati a konala se ve Zlíně. Zdeněk Bílek se o svých dojmech z události rozepsal na svém blogu. Jeho příspěvek je vám k dispozici ZDE.

Česká manažerská asociace byla partnerem konference Svět asistentky, jíž pořádala společnost
1. VOX, člen naší asociace v rámci projektu Šéfům svět. V několika blocích akce odhalovala nečekané souvislosti, jež vstupují do práce asistentek a asistentů špičkového managementu. Reportáž z prvního, debutového, ročníku konference je pro vás připravena na našem WEBU.

Tradiční golfový turnaj ČMA a AČN pod patronací společnosti Weisner Hager letos připadl na září a vydařil se. Jaké bylo skóre účastníků, kdo vyhrál a zda se podle hostů sportovně-manažerské klání povedlo? To prozradíme v ČLÁNKU.

Hejtman Moravskoslezského kraje  Ivo Vondrák 17. září ocenil úspěchy, kterých dosáhli vítězové  v soutěži MANAŽER ROKU 2018. Dlouhodobě pětina finalistů pochází právě z moravskoslezského regionu, což je určitým signálem toho, že zdejší firmy se nebojí být inovativní a hledat unikátní způsoby, jak vylepšovat svou konkurenceschopnost. Které osobnosti se staly součástí této prestižní události uvádíme ve ZPRÁVĚ.