Ze života ČMA: Manažeři ve Františkových Lázních

Počátkem listopadu jsme ve Františkových Lázních uspořádali víkendové setkání pro členy Klubu Manažerů roku a další zájemce. Mezi hosty se objevili takové osobnosti českého byznysu jako Olga Kupec, Jaroslav Jochman nebo Lubor Motejlek. Mezi přítomnými jsme se rozhodli při této příležitosti uspořádat anketu a její výsledek byl velmi povzbudivý. Tento typ akcí je mezi dotázanými velmi populární, zvláště když mají networkingový přesah. Z akce jsme pro vás připravili ČLÁNEK.

Akce Prognostického klubu se odehrála 5. listopadu, zúčastnili se jí i členové České asociace Římského klubu. Zúčastnění při této příležitosti pogratulovali čerstvému nositeli Medaile za zásluhy o stát v oblasti školství a kultury prof. Zdeňku Součkovi. Program se dotkl vesmírných otázek a nominovaných osobností do soutěže MANAŽER ROKU. Článek z dění je pro vás nachystaný ZDE.

Nedávno jsme vás informovali o spolupráci na seriálu České televize Klima mění Česko. První díl se objevil na obrazovkách 13. listopadu v 17 hodin. O projektu a jeho poslání najdete ZPRÁVU na našem webu. A nezapomeňte také na video přímo z ČT.

Na přelomu října a listopadu se v Brně uskutečnilo setkání protagonistů projektu XY-Transfer, které organizoval Klub mladých manažerů. Pro Vás jsme připravili dva krátké rozhovory. Jaké to je octnout se v roli mentora a mentee? Na to odpovídali Dušan Pop ze SOMA Engeneering a Roman Dvořák z EST Stage Technology. Celý rozhovor najdete ZDE.