Ze života ČMA: Co nám přineslo září

Prognostický klub uspořádal setkání na půdě Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky 16. září při příležitosti konference s názvem „Sport a umělá inteligence“.  Výstup pro vás chystáme, tak nezapomeňte sledovat naše WEBOVÉ STRÁNKY.

Elite klub Moravskoslezského kraje je činný v mnoha směrech. Co si pro své členy a příznivce přichystal v září? Zavedl je na Festivalový podzim v Hukvaldech, který se odehrával pod taktovkou Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka. Podrobně o tomto jedinečném setkání, na němž zazněla fenomenální kantáta Carmina Burana světoznámého Carla Orffa, pojednává REPORTÁŽ z pera Adama Lišky, předsedy klubu.

Elite klub MSK podporuje také aktivitu svých členů v mnoha dalších projektech. A to včetně těch s charitativním posláním. Proto s účastí na Ostravském City Marathonu neváhali. Jaká byla příprava? A který charitativní projekt Elite klub MSK podpořil? Podívejte se na ČLÁNEK.

Klub vzdělávání manažerů si nachystal akci, na níž se se specialistkou na produktivitu Danicou Pražákovou a Kateřinou Stolínovou z Italsko-české obchodní komory, prezentující průzkum na téma smart working, rozebíraly home office. Co vlastně přináší zaměstnancům a zaměstnavatelům. Kde na ně klade větší nároky? A jakou roli v tom všem hraje důvěra? Shrnutí těchto klíčových bodů najdete ONLINE.

Rodinná firma VYNCKE má více než stoletou tradici a my jsme s Elite Klubem MSK zavítali do jejich areálu v Chlebovicích. VYNCKE se řadí ke špičkám mezi světovými hráči v technologiích výroby čisté energie. Co je tím tajemstvím úspěchu této společnosti. Jde o motivaci. Ale ta není podnícena nejrůznějšími benefity. Jestli chcete nahlédnout pod pokličku HR strategie VYNCKE, pak neopomeňte alespoň prostřednictvím řádků Adama Lišky, předsedy klubu, zavítat na exkurzi do firemní kultury firmy. MATERIÁL  je pro vás připravený na webu.

Zářijové setkání Pražského manažerského klubu se uskutečnilo 17. 9. Celým večerem nás provázela hudba. Umělci a hudebníci hledají kvůli omezení hudebních a kulturních akcí nové formy kontaktu s posluchači a diváky. A řada umělců se musela se situací vypořádat sama. Současně se ukázala výrazná potřeba krizových manažerů v hudební branži. Jak to vnímají sami umělci, třeba Pavel Šporcl nebo Jan Smigmator? Kteří z manažerů mají s hudební branží zkušenosti? Jak ji lze řídit v krizi? A kdo si umí zahrát pro radost? Nejen na to jsme v rámci setkání dostali odpověď. ČLÁNEK včetně videa a fotogalerie si nenechte ujít.

V neposlední řadě bychom vás rádi informovali o tom, že již realizujeme první školení a kurzy OPZ 110. Nebojte se tedy jít do vzdělávání s námi. Vzdělávání je pro vás totiž zdarma a my ho vašim týmům připravíme na míru přesně podle vašich potřeb. Už brzy se s vámi o své zkušenosti podělí první absolventi. Proto neváhejte a sledujte pravidelně náš web. O programu se více dozvíte ZDE.

Click to Hide Advanced Floating Content