3. setkání RK Střední Čechy v Aquapalace Čestlice

aquaCelou fotogalerii naleznete zde

V pořadí již 3. setkání ČMA Regionálního klubu Střední Čechy od doby jejího založení proběhlo dne 2. dubna 2015 v areálu Aquapalace Čestlice (známého též jako Aquapark Čestlice) a čtyřhvězdičkovém Aquapalace Hotel Prague. Na 20 manažerů a podnikatelů zažilo netradiční prohlídku těchto prostor pro zábavu a relaxaci, kterou je provedl sám ředitel hotelu a sportovně-relaxačního komplexu, Martin Čermák. Ten s manažery ve velmi otevřené a přátelské diskusi hovořil o změnách, kterými komplex včetně hotelu z pohledu řízení v nedávné době prošel, pohovořil o problémech, se kterými se setkali, o tom, co se jim podařilo a daří a dalších výzvách pro budoucnost.

Setkání bylo obohaceno o neméně zajímavé vystoupení Moniky Stehlíkové, lektorky ze společnosti M. C. TRITON spol. s r.o., na téma “Mindfulness – psychologie v byznysu”. V rámci svého vystoupení předala manažerům mnoho cenných informací, jak je možné pomocí speciálních technik zvýšit efektivitu jejich práce či práce jejich zaměstnanců. V závěru si účastníci s nadšením jednu z technik přímo vyzkoušeli.

Klubovým setkáním opět provázel Jiří Beran, manažer klubu, project manager M. C. TRITON spol. s r.o. a nechyběla ani tombola.

Obdobně příjemný a zajímavý podvečer, na kterém nemůžete chybět, vedení klubu pro své členy chystá na červen 2015.