Výhled na rok 2019

V České manažerské asociaci nenecháváme nic náhodě. Právě proto jsme také už po prázdninách sestavili a prezentovali nejdůležitější materiály, které budou nově určovat směr našeho konání v roce 2019 a stanou se naším závazkem vůči celé manažerské veřejnosti, našim členům, přátelům i společnosti jako celku.

Přestože má být rok 2019, jak na jednom z posledních setkání Klubu Řeka zdraví uvedl jeho předseda Jiří Černák, v zásadě plný pohody a dostatku, my nechceme usínat na vavřínech a víme, že soustavné úsilí přináší výsledky. Bude to pro nás období plné změn, protože ČMA prochází transformací, zejména pak v rovině obsahové. To znamená:

  • Soutěž MANAŽER ROKU dostane zbrusu nový kabát.
  • Po mnoha úspěšných letech Pavel Kafka, který ČMA reprezentoval v roli prezidenta, předá žezlo i korunu svému nástupci.
  • Podporovat budeme nejen život v našich 15 klubech, ale společně v rámci celé asociace se zaměříme na pět hlavních priorit, které se staly páteří naší činnosti. Budeme navzájem ještě těsněji spolupracovat. Synergie nám přinese nové příležitosti.
  • Doufáme, že motorem dalších změn a impulsů budete také vy, naši členové, přátelé a příznivci, jejichž podpory si velmi vážíme a děkujeme za ni.

V příloze naleznete dokumenty o 5 hlavních prioritách.

Ivo Gajdoš, výkonný ředitel ČMA