Vyhlášení výsledků soutěže MANAŽER ROKU se přesunuje na 20. září 2022

ČMA 4. 3. 2022

Využijte příležitosti a zasílejte nominace a přihlášky

Vážení členové a příznivci České manažerské asociace,

letošní 29. ročník prestižní soutěže MANAŽER ROKU je již v plném proudu. Vyhodnocujeme přihlášky a připravujeme tradiční vyhlášení vítězů na pražském Žofíně. Propuknutí války na Ukrajině však nasměrovalo naši energii v posledním týdnu zcela jiným směrem. Navíc si uvědomujeme, že v době války má i celá společnost jiné priority, a proto jsme se rozhodli přesunout slavnostní vyhlášení na úterý 20. září. Věříme, že do té doby už se mezinárodní i tuzemská situace uklidní. Je to zároveň příležitost pro vás, abyste promysleli další nominace zajímavých manažerských osobností. Termíny se přirozeně prodlouží. Rádi bychom také v září spojili slavnostní vyhlášení s kulatým stolem v rámci českého předsednictví v EU.

S pozdravem a přáním pevného zdraví,
Ing. Petr Kazík, Ph.D.
prezident ČMA

Vyhlášení vítězů: 20. září 2022 Nominace do: 30. června 2022 Přihlášky do: 15. července 2022Formuláře pro nominace a přihlášky

Komentáře k soutěži MANAŽER ROKU a rozhovory s finalisty

Prezident a ředitel ČMA o příležitostech soutěže

Interview s Martinem Cíglerem ve Studiu ČMA

Sestřih z vyhlášení Manažera roku 2020
Rozhovor s Manažerkou roku 2020 Kateřinou KupkovouRozhovor s Manažerem roku 2020 Norbertem Schellongem

Soutěžící mohou představit svůj příběh v chystaném 6. dílu knižní série Manažeři se lvíčkem

Česká manažerská asociace ve spolupráci s vydavatelstvím EEZY vydává unikátní sérii knih s názvem Manažeři se lvíčkem. V ní mohou finalisté soutěže MANAŽER ROKU publikovat své příběhy a představit se tak veřejnosti. 

Aktuálně najdete na pultech knihkupectví 5. díl s příznačným podtitulem U kormidla uprostřed covidové bouře. Kteří manažeři dokázali tváří v tvář ekonomické i sociální krizi způsobené covidem-19 uspět? Jaké manažerské inovace zavedli ve svých organizacích? A jakými životními krédy se řídí? Kupte si knihu prostřednictvím ČMA za exkluzivní cenu!

Slevový kód 30 % pro členy ČMA: MANAZERI30

Zakoupit knihuObsah knihyVíce informací o knize

Podpořte s námi válkou zasaženou Ukrajinu

Jednoznačně odsuzujeme agresi ruských ozbrojených sil na ukrajinském území, která je v rozporu s mezinárodním právem a ohrožuje bezpečnost Evropy i celého světa. Náš Elite klub MSK se proto rozhodl připojit ke sbírce, kterou vyhlásila Nemocnice Havířov, jejíž ředitel Norbert Schellong je člen klubu a Manažer roku 2020. Finance budou využity na zakoupení zdravotnického materiálu za nákladové ceny a koordinovaný, bezpečný transport do nemocnic v postižených oblastech na Ukrajině. Zapojte se i vy do pomoci pro Ukrajinu! Můžete tak učinit finančním darem svým, nebo organizací, kterou zastupujete.

QR kód pro zasílání finanční pomoci fyzických osob:

Číslo účtu pro zasílání finanční pomoci právnických osob: 86-6101850247/0100 (variabilní symbol: 00380)

Na vyžádání vám může být zasláno potvrzení o poskytnutí daru.

 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter