NOMINACE DO 31. ROČNÍKU SOUTĚŽE MANAŽER ROKU SPUŠTĚNY! NOMINUJTE INSPIRATIVNÍ MANANŽERSKÉ OSOBNOSTI UŽ DNES!

 

Vyhlášení soutěže Manažer roku 2020 se odkládá na 19. října 2021

ČMA 12. 5. 2021

Vážení členové a příznivci České manažerské asociace,

v letošním roce chceme vyhlášení soutěže Manažer roku uskutečnit se vší parádou v pražském paláci Žofín. Proto jsme zvolili variantu přesunu termínu z letošního května na 19. říjen 2021. Při zachování původního termínu bychom přišli nejen o možnost networkingu, ale i o krásnou společenskou akci. V říjnovém termínu vyhlášení soutěže také pokřtíme stále se rozrůstající Galerii významných českých manažerů fotografa Jadrana Šetlíka. Zároveň připravujeme vydání dalšího dílu knižní řady Manažeři se lvíčkem, na který se můžete těšit začátkem listopadu. Věříme, že se s vámi brzy osobně setkáme na Žofíně při sklence dobrého vína!

Kateřina Nováková,
projektová manažerka ČMA

 

Vyhlášení 28. ročníku soutěže Manažer roku proběhne v úterý 19. října 2021 v pražském paláci Žofín.
Co je potřeba udělat pro účast v soutěži?

Zaslat do úterý 31. srpna 2021 nominace manažerských osobností na email , nebo poštou na adresu Václavské náměstí 21/831, 113 60 Praha 1. Konečný termín pro podání přihlášek od nominovaných se posouvá na čtvrtek 16. září 2021.

Stáhnout nominační listy a přihlášky

Nový předseda Klubu Manažerů roku, profesor Vladimír Mařík z CIIRC ČVUT, o důležitosti soutěže


Osobní příběhy v chystané knize Manažeři se lvíčkem

Finalisté letošního ročníku soutěže Manažer roku mohou využít speciální nabídky pro „Early Birds“. Při dodání přihlášky do 31. srpna 2021 jim bude nabídnuta možnost uveřejnění osobního a firemního příběhu v novém dílu knižní řady Manažeři se lvíčkem s podtitulem „U kormidla uprostřed covidové bouře“. Mohou se tak zařadit mezi špičkové manažery, kteří dokázali i tváří v tvář covidové krizi uspět.

Křest předchozího díluPředstavení autora knihy

Vernisáž Galerie významných českých manažerů Jadrana Šetlíka

Během vyhlášení Manažera roku 2020 na pražském Žofíně dojde ke křtu Galerie významných českých manažerů Jadrana Šetlíka. Jeho osobité portréty evokují pocit malířského plátna tvořeného starými mistry a slouží jako odkaz budoucím generacím. V dalším záběru Jadrana Šetlíka tak budou osobnosti oceněny titulem Manažer roku a vybraní finalisté jednotlivých ročníků soutěže.

Více informací o galeriiRozhovor Jadrana Šetlíka s prezidentem ČMA

Rozhovory a reportáže České manažerské asociace

Finalistům soutěže Manažer roku zajistí Studio ČMA možnost představení své osobnosti i firmy prostřednictvím rozhovorů a reportáží. Ty distribuujeme všemi komunikačními kanály ČMA, které zahrnují nejen webové stránky, sociální sítě a newslettery, ale také podcastové kanály a inzertní prostor v partnerských odborných médiích.

Rozhovor s Davidem KlečkouPodcastový kanál ČMA

Soutěž studentských esejí

Manažera roku doprovází každý rok soutěž studentských esejí, jež je rozdělena do dvou kategorií – studenti a vysokoškolští pedagogové. Kategorie pro studenty v tomto roce zahrnuje témata Nové profese budoucnosti a Krizový management. Soutěž pro vysokoškolské pedagogy a doktorandy zase nabízí ke zpracování eseje týkající se kritérií soutěže Manažer roku.

Podrobnosti soutěžePodrobnosti soutěže
 

Štítky:

 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter