Únor ve znamení řady skvělých osobností

Za poznáním Obecního domu v Praze vás zve Klub manažerek ČMA, který tak rozvíjí své aktivity, jež mají upomenout na 100. výročí od založení Československa. Právě Obecní dům je místem, kde byl samostatný československý stát 28. října 1918 vyhlášen. A tak se klub obrací k historii nejen jako ke zdroji ponaučení, ale také ukazateli věcí příštích. Setkání připadá na 1. února. Více informací naleznete zde.

 

AGROTEC, a.s. ve spolupráci s ČMA a ZET Foundation Milana Zeleného uspořádá další konferenci z cyklu Kam kráčí management? Uskuteční se 13. února v sídle společnosti v Hustopečích nedaleko Brna. Tématem setkání je Sdílení zkušeností jak žít s firmou. Podrobnosti najdete zde.

 

 

Den poté asociace připravila další Business Brakfast v restauraci COMO pražského hotelu Jalta. Uvítáme zde mimořádného hosta, jímž bude Marek Hilšer, který se nedávno ucházel o prezidentský post a nadále působí jako výrazná osobnost veřejného života. Moderace se ujme Jaroslava Timková. Nenechte si tuto mimořádnou akci ujít. Nezapomeňte si rezervovat termín14. února ve svém diáři. Pro více informací sledujte kalendář na stránkách ČMA.

 

Pražský manažerský klub ČMA Vás srdečně zve na 249. klubové setkání, které se koná ve čtvrtek, 15. 2. 2018 od 17:00 do 19:00 hod. v restauraci Benada hotelu Clarion Congress Hotel Prague, Freyova 33, Praha 9 VysočanyV klubu vystoupí finalista soutěže MANAŽER ROKU 2016,  Ing. Radek Brychta,předseda dozorčí rady REsolar s.r.o. Více se dočtete zde.

 

Připravujeme pro vás také Posezení u krbu s Rudym Linkou, fenomenálním hudebníkem, a Liborem Witasskem, který  svůj život zasvětil kybernetice a dlouhodobě se zabývá tématem řízení podniku jako živého organizmu. Kde? V brněnské oáze stylu a pohody, jímž je MAXIMUS RESORT. Do diáře si zaneste termín 21. března. Pozvánku máte k dispozici zde.

 

S Martou Novákovou oceněnou titulem Manažerka roku 2016 se můžete setkat v Ostravě 27. března.  O svém umění, jak efektivně řídit softwarovou společnost, jak pracovat s lidmi a roli chuti do práce i potřebě moudře se rozhodovat se s vámi podělí přímo v sídle společnosti U&Sluno a.s. Podrobnosti brzy najdete na webových stránkách.