The Soul of Leadership s Deepakem Choprou

19. května bude Deepak Chopra opět v Praze! A bude se Vám věnovat na celodenním workshopu. Do Prahy Deepaka Chopru pozval kolektivní člen ČMA Ctirad Hemelík, všem členům ČMA nabízí 10% slevu. Přihlásit se můžete prostřednictvím emailu cma@cma.cz.

Více informací o celodenním workshopu najdete zde.Deep_FINAL._V399693171_

V celé historii měli lidé s velkým vlivem své poradce a spirituální učitele, aby lépe vedli sebe a svůj lid.

Časy se mění, ale pravidla vlivu ne. Je dokázáno, že co neroste, umírá. A i když se zdá, že růst je průběžný proces, není tomu tak. Změna je skok – kvantový skok. Transformace je pohyb z jednoho stavu do druhého ve skocích.

Zažijte kvantový skok ve svém nitru, abyste viděli kvantovou změnu venku. Zažijte kvantový skok na cestě za svým leadershipem, na cestě za svým štěstím a štěstím druhých.

Vezměte sebe a svůj tým na neobvyklou cestu. Na kvantovou událost roku: The Soul of Leadership 2016 a posuňte na novou úroveň sebe i svůj leadership. Na co se můžete těšit?

 

Obsah celodenního tréninkového programu s Deepakem Choprou:

Díky Deepakovu speciálnímu programu na úrovni inspiračního workshopu si uvědomíte vlastní potenciál k leadershipu, rozvinete v sobě celistvost a moudrost opravdového lídra a  zjistíte, jak udržet křehkou rovnováhu mezi hodnotami a výkonem.  Chopra nabízí nové a atraktivní pojetí leadershipu, ve kterém mistrně propojuje praktickou a duchovní stránku věci. Dozvíte se, jak moudře a účelně vést druhé, jak jim správně naslouchat či vhodně reagovat v různých situacích. Zjistíte, jak se otevřít novým možnostem a metodám, které jsou klíčem
k výzvám, které jsou před vámi. Jak se stát skutečným lídrem.

V programu The Soul of Leadership vám Chopra odhalí praktické vlastnosti velkých vůdců, naučí vás využívat ty správné cesty a metody a nastíní vám 10 základních principů, které charakterizují pravého lídra.

Deepak Chopra

Americký lékař a spisovatel Deepak Chopra je světovou autoritou v oblasti osobního rozvoje, zdravého životního stylu a celostní medicíny. Napsal více než 80 knih, které byly přeloženy do 43 jazyků, a jejichž celosvětový náklad přesáhl 20 milionů výtisků. Deník New York Times označil 21 Choprových knih za bestsellery v oblasti beletrie a literatury faktu. V mezinárodním průzkumu magazínu World Post a The Huffington Post se Chopra umístil na 40. místě žebříčku nejvlivnějších světových myslitelů a na 1. místě v oblasti medicíny. Je zakladatelem nadace “Chopra Foundation”, spoluzakladatelem a předsedou představenstva “Chopra Center for Wellbeing”, zakladatelem „The Chopra Well“ na YouTube. Dále je hostujícím profesorem na Kellogg School of Management na Northwestern University a na Columbia Business School (Columbia University),  pracuje v oddělení  rodinné a preventivní medicíny na University of California (San Diego) a je vědeckým pracovníkem v Gallupově institutu.

Více informací najdete na oficiálních stránkách www.deepakchopra.com