Nominace do jubilejního 30. ročníku soutěže MANAŽER ROKU

Přejít na web MANAŽER ROKU
 

Studio ČMA

 


Čtyři témata pro Jiřího Františka Potužníka, generálního komisaře české účasti na EXPO Rozhovory

Čtyři témata pro Jiřího Františka Potužníka, generálního komisaře české účasti na EXPO

Jiří František Potužník byl generálním komisařem na světových výstavách Expo v Miláně a v Dubaji, má za sebou řadu projektů, jejichž výsledky mohou posunout svět dále dobrým směrem. J. F. Potiužník je mimo jiné kandidátem na post Manažera roku 2021.

J. F. Potužník přijal pozvání do Studia ČMA, kde s Vadimem Petrovem, ambasadorem a členem prezídia České manažerské asociace, hovořili o čtyřech společenských meznících.

Jak se tento zkušený manažer staví k desinformacím? Jaký potenciál má Česká televize? Jaké byly účasti České republiky na EXPO a co jim předcházelo? Jak dopadla Potužníkův vynález S.A.W.E.R. a o co přesně jde?

29. 7. 2022 49 min
Přehrát video
Studio ČMA: Tomáš Zima s manažery u kulatého stolu Rozhovory

Studio ČMA: Tomáš Zima s manažery u kulatého stolu

Ve středu 20. července 2022 proběhlo čtvrté natáčení do série seriálu Prezidentského speciálu Studia ČMA. Tentokrát s bývalým rektorem Univerzity Karlovy Tomášem Zimou. Moderátorem besedy „u kulatého stolu“ se stal Petr Kazík, prezident České manažerské asociace, se kterým se ve studiu ČTK sešli zástupci manažerské obce, a to Štefan Medzihorský, Dana Gutmann a Radek Barva.

29. 7. 2022 58 min
Přehrát video
Studio ČMA: Generál Petr Pavel s manažery u kulatého stolu Rozhovory

Studio ČMA: Generál Petr Pavel s manažery u kulatého stolu

První kulatý stůl, za kterým společně s prezidentským kandidátem generálem Petrem Pavlem zasedli i manažeři a členové České manažerské asociace. Roli moderátora se zhostil Vadim Petrov, člen prezídia a ambasador ČMA.

8. 7. 2022 56 min
Přehrát video
Rozhovor o krizovém řízení firem s Ing. Jiřím Jemelkou, MBA Rozhovory

Rozhovor o krizovém řízení firem s Ing. Jiřím Jemelkou, MBA

Rozhovor s podnikatelem a manažerem Ing. Jiřím Jemelkou, MBA, majitelem společnosti JPF, o tématech, která tuzemský byznys pálí.

27. 4. 2022 39 min
Přehrát video
Studio ČMA: Prezidentský speciál s Markem Hilšerem Rozhovory

Studio ČMA: Prezidentský speciál s Markem Hilšerem

Hostem prezidentského speciálu byl tentokrát senátor Marek Hilšer. Tento původně český lékař, vysokoškolský pedagog, vědec a občanský aktivista nechystá svou první kandidaturu.

16. 4. 2022 62 min
Přehrát video
První letošní setkání členů Elite klubu Moravskoslezského kraje Záznamy z akcí

První letošní setkání členů Elite klubu Moravskoslezského kraje

Společnost Lenzing Biocel Paskov a.s. hostila 31.března letošní setkání členů Elite klubu Moravskoslezského kraje proběhlo na půdě společnosti Lenzing Biocel Paskov a.s.

7. 4. 2022 2 min
Přehrát video
Prezidentský speciál s Karlem Janečkem Rozhovory

Prezidentský speciál s Karlem Janečkem

Karel Janeček je významný podnikatel, manažer, filantrop a hlavně osobnost, která se zajímá o dění v celé společnosti. Poslechněte si jeho neortodoxní názory na českou společnost a recepty na její proměnu.

4. 4. 2022 43 min
Přehrát video
Výzva prezidenta ČMA Petra Kazíka k 29. ročníku soutěže MANAŽER ROKU Manažer roku

Výzva prezidenta ČMA Petra Kazíka k 29. ročníku soutěže MANAŽER ROKU

Prezident ČMA Petr Kazík se rozhodl oslovit všechny významné manažery a podnikatele, aby se navzdory napjaté době neostýchali a představili své životní příběhy v prestižní soutěži MANAŽER ROKU 2021.

30. 3. 2022 1 min
Přehrát video
Roman Knap (Česká pošta): Centrální řízení skončilo Záznamy z akcí

Roman Knap (Česká pošta): Centrální řízení skončilo

Generální ředitel České pošty Roman Knap představil svou manažerskou filozofii na společné konferenci Institutu Equilibrium a České manažerské asociace s názvem Management ve 21. století.

29. 3. 2022 30min
Přehrát video

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter